14 grudnia, 2016 r.

Academic Workshop na Wydziale Zarządzania UŁ

15 grudnia na Wydziale Zarządzania UŁ, odbędzie się III edycja konferencji warsztatowej ACADEMIC WORKSHOP, organizowanej przez SKN Personalni - w tym roku poświęcona jest teamworkingowi. Komunikacja w zespole, rozwiązywanie problemów, współpraca, kreatywność - poznaj schematy i wykorzystaj zdobytą wiedzę w praktyce. Nasi prelegenci o to zadbają.

2+2=5 czyli teamworking na warsztacie
Ale o co tak naprawdę chodzi?

Najprościej ujmując, zastanów się jaki procent twojej pracy na zajęciach/poza nimi stanowi praca w grupach? No dobra, zostawmy procenty... W dobie prac zespołowych, gdzie dosłownie co drugie zadanie do wykonania na uczelni to PROJEKTY GRUPOWE, ciężko nie mieć ich dosyć. Gdy na kolejnych zajęciach słyszysz, że zaliczeniem będzie praca w zespołach, to aż Cię skręca. Dlaczego? Może nie lubisz pracy w zespołach, bo masz z nią złe doświadczenia? Może nie wiesz o teamworkingu zbyt wiele? Albo po prostu uznałeś, że taka wiedza jest Ci zbędna. Błąd! Poznanie podstawowych schematów funkcjonowania zespołu, swojej roli w zespole i metod efektywnej współpracy może kompletnie zmienić Twoją perspektywę patrzenia na teamworking. Weź swoje kompetencje na warsztat! :D

Kto Ci w tym pomoże? Nasi prelegenci i ich warsztaty:

- Magdalena Cerecka - "Mrowisko, czyli o coachingu grupowym"

- Filip Maszewski - "Komunikacja jako narzędzie do osiągania celów zespołu"

- Magdalena Jakubowska - "Sprawdź, w jakim stylu się komunikujesz i porozumiewaj się skutecznie"

- Patrycja Mizera-Pęczek - "Warsztat grupowego zmyślania, czyli jak doskonalić kreatywność w zespole"

- Magdalena Gutkowska i Mateusz Olejniczak - "Pamiętaj, że dialog to nie monolog, czyli o działaniu zespołowym"

Rejestracja: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeIr-aNRo...

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/824453481027766/

Poprzednia wiadomość Naukowcy zadbają o bezpieczeństwo łodzian na drogach
Następna wiadomość Sukces dr Anety Balcerczyk