Biznes w Łodzi robią Młodzi

Jeśli chodzi Ci po głowie oryginalny, innowacyjny pomysł na biznes i marzy Ci się stanowisko CEO we własnej firmie - koniecznie zgłoś się do IX edycji Konkursu na biznesplan.

"Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Biznes" 2017 to inicjatywa, która ułatwia początkującemu przedsiębiorcy wystartowanie swojej pierwszej działalności. Konkurs realizowany jest w dwóch kategoriach: Technologie Informatyczne (ICT) oraz Ogólna. W obu tych kategoriach nagroda główna finansowana przez Prezydenta Miasta Łodzi wynosi 20 000 PLN. Brzmi zachęcająco? To nie koniec.

Rektor Uniwersytetu Łódzkiego ufundował nagrodę dla najlepszego biznesplanu zgłoszonego w konkursie przez studenta lub absolwenta Uniwersytetu Łódzkiego o wartości 5 000 PLN.

Tegoroczna edycja rozszerzona jest również o plebiscyt na najciekawszy projekt biznesowy, w którym głosować będą Internauci. Zwycięzca otrzyma 5 000 PLN.

CO TRZEBA ZROBIĆ ABY WYGRAĆ W KONKURSIE?

- Zgłosić swój pomysł biznesowy w terminie do dnia 31 marca br.

- Opracowaćprofesjonalny biznesplan i zaprezentować go przed Kapitułą Konkursu.

- Nakręcić minutowy clip promujący projekt.

Jeśli nie do końca wiesz od czego zacząć, nie rezygnuj! Uczestnicy mogą skorzystać ze wsparcia w zakresie opracowywania biznesplanu, tworzenia modeli biznesowych, marketingu oraz autoprezentacji. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Konkursu: https://mlodziwlodzi.pl/biznes-w-lodzi-robia-mlodzi/.

Za wszystkich mocno trzymamy kciuki!