9 sierpnia, 2017 r.

Dodatkowy nabór na praktyki Erasmus+

Źródło: Biuro Współpracy z Zagranicą

Niepowtarzalna okazja zdobycia umiejętności praktycznych w zagranicznym przedsiębiorstwie i wspaniała przygoda… zawarta w jednym słowie? Erasmus+.

W terminie 10.08 – 07.09. 2017 r. wszyscy studenci mają kolejną możliwość zrekrutować się na praktyki w ramach programu Erasmus+.

Jest to szansa dla wszystkich tych, którzy „przespali” pierwszy termin oraz tych, którzy nie dopełnili wszystkich formalności na czas.

W ramach nowego programu Komisji Europejskiej Erasmus+, Akcja 1 są możliwe wyjazdy studentów w celu odbycia praktyki/stażu w zagranicznym przedsiębiorstwie lub jakimkolwiek innym właściwym miejscu pracy (w tym wyjazdy absolwentów na praktyki w ciągu 1 roku po ukończeniu studiów).

Uprawniony czas trwania praktyk/stażu w ramach programu Erasmus+ wynosi od 2 miesięcy do 12 miesięcy, na każdym cyklu studiów.

Więcej informacji znajduje się na stronie Biura Współpracy z Zagranicą: https://bwz.uni.lodz.pl/llp-erasmus-praktyki/aktua…

Redakcja: Centrum Promocji

Poprzednia wiadomość Wspieramy pływaka z Łodzi