1 czerwca, 2017 r.

Szkoła języka angielskiego ELC wyróżniona znakiem jakości Stowarzyszenia PASE

ELC (English Language Centre), wyjątkowa szkoła języka angielskiego Uniwersytetu Łódzkiego ze znakiem jakości Stowarzyszenia PASE.

W wyniku inspekcji przeprowadzonej wiosną br. szkoła uzyskała aż 96 punktów na 100 możliwych. Tym samym ELC jest jedyną szkołą w Łodzi, która posiada znak jakości PASE.

PASE - Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych to organizacja która zajmuje się promowaniem wysokich standardów w nauczaniu języków obcych, działająca we współpracy z Europejskim stowarzyszeniem EQUALS. Stowarzyszenie przeprowadza inspekcje prowadzonych usług przez szkoły językowe i nadaje znaki jakości. Członkami stowarzyszenia są osoby reprezentujące szkoły o najwyższych standardach nauczania potwierdzonych wnikliwą inspekcją jakości, które otrzymały znak jakości PASE.

ELC funkcjonuje na Uniwersytecie Łódzkim od 1990 roku; prowadzi zajęcia na 9 poziomach nauczania dla dzieci od lat 10, młodzieży i dorosłych. Szkoła jest również Centrum egzaminacyjnym British Council przeprowadzającym egzaminy Cambridge English między innymi KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC Preliminary, BEC Vantage, BEC Higher, inne egzaminy brytyjskie. ELC to także centrum metodyczne prowadzące szkolenia dla nauczycieli w ramach ‘ELC Professional’.

Jako Centrum Egzaminacyjne British Council, szkoła zatrudnia wysoce wyspecjalizowanych lektorów i egzaminatorów, którzy posiadają ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu słuchaczy do egzaminów Cambridge.

Gratulujemy ELC uzyskania znaku jakości i zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów dla dzieci i młodzieży.

Teraz można uczyć się języka angielskiego w wyjątkowej szkole językowej, korzystając ze specjalnej oferty z okazji Dnia Dziecka.

Poprzednia wiadomość Konferencja "Ustrój i zarządzanie w szkolnictwie wyższym" na Uniwersytecie Warszawskim
Następna wiadomość Les Bonnes — wykładowcy i studenci UŁ na deskach Teatru Nowego