Eliminacje 3MT(R)

Już wkrótce rozpoczną się eliminacje i finał 3 Minute Thesis® - konkursu na najlepsze prezentacje prac naukowych doktorantów łódzkich uczelni.

Nagroda główna to 2000 zł, ale konkurs to przede wszystkim szansa na zwiększenie zrozumienia prowadzonych badań naukowych. Dla doktorantów to także możliwość rozwinięcia umiejętności zwięzłego opowiadania o swojej pracy, niezbędnego w pozyskiwaniu środków oraz partnerów do dalszych prac.

Po raz pierwszy wystąpienia konkursowe będzie można zobaczyć podczas eliminacji uczelnianych. Wystąpienia będą oceniane przez jury oraz publiczność. Wstęp jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich pasjonatów nauki.

21.11 (poniedziałek) - Uniwersytet Medyczny w Łodzi - start eliminacji o 16:00 w Centrum Innowacji i Transferu Technologii; Strefa Wiedzy i Innowacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - ul. Muszyńskiego 2 - patio (1 piętro);

22.11 (wtorek) - Uniwersytet Łódzki - start eliminacji o 16:00 na Wydziale Zarządzania - ul. Matejki 22/26 - sala 106 (1 piętro);

23.11 (środa) - Politechnika Łódzka - start eliminacji o 17:15 w Budynku Trzech Wydziałów (B9) - ul. Wólczańska 215 - sala 416.

Lista uczestników

Najciekawsze prezentacje z każdej z uczelni zmierzą się 26 listopada w finale.

Więcej informacji o konkursie dostępnych jest na www.threeminutethesis.pl oraz www.facebook.com/3minutethesispl