GIS Day 2016 na Wydziale Nauk Geograficznych UŁ

Czas: 16 listopada 2016 r. godz. 10 Miejsce: Wydział Nauk Geograficznych UŁ (ul. Narutowicza 88, aula 19)

Już po raz szósty na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego obchodzony będzie GIS Day. Spotkanie odbędzie się 16 listopada 2016 r. Rozpoczęcie zaplanowano na godz. 10:00. Referaty przedstawią zaproszeni goście, reprezentujący m.in.: Esri Polska, Hexagon Geospatial, Departament Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, TomTom, Miejską Pracownię Urbanistyczną w Łodzi.

Tegorocznym obchodom święta Użytkowników Systemów Informacji Geograficznej towarzyszyć będzie również Turniej wiedzy o GIS.

Organizatorami wydarzenia są: Zakład Geoinformacji IGMiT WNG UŁ oraz Koło Naukowe PIKSEL. Patronat nad wydarzeniem objęłęła firma Esri Polska.

Program GISday 2016