18 kwietnia, 2017 r.

Happy FEIMday!

fot. Wydzia艂 Zarz膮dzania U艁

Jak zbudowa膰 w艂asn膮 mark臋? Jak kontaktowa膰 si臋 z klientem poprzez nowoczesne media? Odpowiedzi na te pytania udziel膮 eksperci na unikatowych warsztatach Happy FEIMday na Wydziale Zarz膮dzania Uniwersytetu 艁贸dzkiego.

Ju偶 20 kwietnia o godzinie 13:15, Aula A1 na Wydziale Zarz膮dzania b臋dzie scen膮 dla spotkania z osobami, kt贸re ch臋tnie podziel膮 si臋 swoim do艣wiadczeniem ze studentami. Wydarzenie to jest okazj膮 nie tylko do zdobycia cennej wiedzy, ale tak偶e zainspirowania si臋 w procesie planowania w艂asnej kariery zawodowej.

Specjalnie dla Was wyst膮pi膮:

- Siostry ADiHD - ambasadorki i wsp贸艂za艂o偶ycielki marki Fit and Jump, prezenterki 4FUN.TV.

Temat: Anga偶owanie klient贸w poprzez social media.

- Pawe艂 Klocek - ekspert ds. elektronicznych kana艂贸w komunikacji, Obszar Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu, Bank Zachodni WBK.

Temat: Personal branding - jak zbudowa膰 w艂asn膮 mark臋?

Aby wzi膮膰 udzia艂 w wydarzeniu, nale偶y wcze艣niej zajerestrowa膰 si臋 poprzez formularz na stronie. Studenci, 艣pieszcie si臋, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Po wi臋cej informacji zapraszamy na stron臋 wydarzenia.

Poprzednia wiadomo艣膰 Weso艂ych 艢wi膮t Wielkanocnych
Nast臋pna wiadomo艣膰 Komentarze U艁 鈥 nowy cykl wideo