Happy FEIMday!

Jak zbudować własną markę? Jak kontaktować się z klientem poprzez nowoczesne media? Odpowiedzi na te pytania udzielą eksperci na unikatowych warsztatach Happy FEIMday na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Już 20 kwietnia o godzinie 13:15, Aula A1 na Wydziale Zarządzania będzie sceną dla spotkania z osobami, które chętnie podzielą się swoim doświadczeniem ze studentami. Wydarzenie to jest okazją nie tylko do zdobycia cennej wiedzy, ale także zainspirowania się w procesie planowania własnej kariery zawodowej.

Specjalnie dla Was wystąpią:

- Siostry ADiHD - ambasadorki i współzałożycielki marki Fit and Jump, prezenterki 4FUN.TV.

Temat: Angażowanie klientów poprzez social media.

- Paweł Klocek - ekspert ds. elektronicznych kanałów komunikacji, Obszar Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu, Bank Zachodni WBK.

Temat: Personal branding - jak zbudować własną markę?

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wcześniej zajerestrować się poprzez formularz na stronie. Studenci, śpieszcie się, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia.