18 kwietnia, 2017 r.

Happy FEIMday!

fot. Wydział Zarządzania UŁ

Jak zbudować własną markę? Jak kontaktować się z klientem poprzez nowoczesne media? Odpowiedzi na te pytania udzielą eksperci na unikatowych warsztatach Happy FEIMday na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Już 20 kwietnia o godzinie 13:15, Aula A1 na Wydziale Zarządzania będzie sceną dla spotkania z osobami, które chętnie podzielą się swoim doświadczeniem ze studentami. Wydarzenie to jest okazją nie tylko do zdobycia cennej wiedzy, ale także zainspirowania się w procesie planowania własnej kariery zawodowej.

Specjalnie dla Was wystąpią:

- Siostry ADiHD - ambasadorki i współzałożycielki marki Fit and Jump, prezenterki 4FUN.TV.

Temat: Angażowanie klientów poprzez social media.

- Paweł Klocek - ekspert ds. elektronicznych kanałów komunikacji, Obszar Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu, Bank Zachodni WBK.

Temat: Personal branding - jak zbudować własną markę?

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wcześniej zajerestrować się poprzez formularz na stronie. Studenci, śpieszcie się, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia.

Poprzednia wiadomość Wesołych Świąt Wielkanocnych
Następna wiadomość Komentarze UŁ – nowy cykl wideo