10 maja, 2017 r.

Juwenalia Sportowe na UŁ

fot. SWFiS

Już wkrótce na Uniwersytecie Łódzkim czekają nas prawdziwie sportowe emocje. Pływanie, tenis ziemny, piłka siatkowa, sumo – to tylko kilka z dyscyplin, w których zmierzą się studenci i pracownicy Uniwersytetu Łódzkiego na VII Juwenaliach Sportowych UŁ.

W Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UŁ corocznie w majowy piątek spotyka się blisko 500 osób chcących spędzić na sportowo dzień wolny od pracy i nauki. W tym roku wydarzenie odbędzie się 19 maja.

Studenci i pracownicy Uniwersytetu Łódzkiego rywalizują w Juwenaliach Sportowych organizowanych przez pracowników Studium Wychowania Fizycznego i Sportu o miano najbardziej usportowionego wydziału naszej Uczelni. Oprócz dyscyplin sportowych dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia rekreacyjne i zabawy sportowe.

juwenalia sportowe

Do punktacji końcowej zalicza się liczbę uczestników oraz miejsce zajęte w poszczególnych konkurencjach przez reprezentantów wydziałów.

Tradycyjnie Juwenalia Sportowe kończą się rozdaniem nagród na „PIKNIKU” i relaksem przy grillu.

Zapisy na poszczególne turnieje przyjmowane są do 18 maja. Szczegóły na temat zgłoszeń oraz harmonogram znajdują się w Programie VII Juwenaliów Sportowych.

Poprzednia wiadomość Kobiety Niepokorne
Następna wiadomość Ruszyła rekrutacja na Uniwersytecie Łódzkim!