Komentarze UŁ – nowy cykl wideo

Wojna w Syrii. Rewolucja w MPK. Małżeństwo w XXI wieku. Otaczająca nas rzeczywistość wymaga komentarza - głosu, który wyjaśni co się wokół nas dzieje. Tego zadania podjęli się eksperci Uniwersytetu Łódzkiego, którzy, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, komentują najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie.

Komentarze UŁ to cykl wypowiedzi wykładowców i absolwentów na bieżące tematy, w tym te, które dotyczą bezpośrednio badań prowadzonych na Uniwersytecie Łódzkim. Naukowcy dzielą się swoimi opiniami nie tylko na temat wydarzeń politycznych w Polsce i na świecie, ale także komentują wszelkie sprawy, jak na przykład: procesy społeczne, demograficzne, kulturowe, zmiany zachodzące w przyrodzie (np. klimatyczne), rewitalizacja miast czy zanieczyszczenie środowiska. Materiały zamieszczane są na kanale UŁ w serwisie Youtube.

ułkomentarz

fot.: prof. Ryszard Piasecki z Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego; Trump kontra wolny handel

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszym nowym źródłem wiedzy i opinii, subskrybowania kanału, a media do swobodnego korzystania z zamieszczanych tam materiałów.