12 kwietnia, 2017 r.

Konferencja "Rozumienie granic Granice rozumienia"

Konferencja

fot. Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ

Zapraszamy do udziału w konferencji "Rozumienie granic Granice rozumienia" organizowanej pod patronatem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i Uniwersytetu Łódzkiego, która odbędzie się 27 kwietnia w Galerii ASP przy ul. Piotrkowskiej 68 w Łodzi.

Głównym przedmiotem rozważań podczas spotkania będą granice przedstawiane w różnych ujęciach i z różnych perspektyw. Poruszone zostaną zagadnienie z dziedzin socjologicznych, psychologicznych a także kulturowych i artystycznych. Konferencja ta ma zainicjować cykl spotkań, podczas których analizowane będą zmiany i procesy zachodzące we współczesnym społeczeństwie oraz kulturze.

Ponieważ miejsce konferencyjne może pomieścić ograniczoną liczbę osób, zdecydowaliśmy się na formę zapisów: zapisy na sesje poranne (1 i 2), na sesje popołudniowe (3 i 4) oraz na całość. Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy wysyłać na adres: granicerozumienia@gmail.com. Wejścia na wernisaże i wystawy towarzyszące konferencji są nielimitowane. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Poprzednia wiadomość Pisanki w Wieży Babel
Następna wiadomość Drzwi Otwarte Łodzi Akademickiej