Kursy w ramach Szkoły Giełdowej

W dniach 9-10 czerwca na Wydziale Zarządzania UŁ ruszają kolejne kursy w ramach Szkoły Giełdowej prowadzonej we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kurs "Podstawy inwestowania na giełdzie" obejmuje zagadnienia, których znajomość jest niezbędna w prowadzeniu operacji finansowych, takie jak funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka czy psychologia inwestowania. Będzie można dowiedzieć się również, jaki wpływ na giełdę wywiera otoczenie gospodarcze.

Kursy są prowadzone przez specjalistów z zakresu rynku kapitałowego - praktyków i pracowników instytucji rynku giełdowego oraz wykładowców akademickich. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele. Program Szkoły Giełdowej realizowany jest przez Fundację GPW pod honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych. Atutem kursów jest taki sam wysoki standard materiału i wykładów we wszystkich ośrodkach na terenie całego kraju. Słuchacze otrzymują certyfikat ukończenia kursu sygnowany przez Prezesa GPW w Warszawie.

Więcej informacji na stronie -> http://szkola.gieldowa.uni.lodz.pl/