Listopadowe imprezy sportowe

Zachęcamy do aktywnego spędzenia czasu z Uczelnianym Klubem AZS UŁ!

25.11, godz. 22:00 - Student Basket Night - Nocny Turniej o Puchar Rektora ds. Studenckich Tomasza Cieślaka.

Już pod koniec listopada odbędzie się kolejna impreza organizowana przez KU AZS UŁ! Pamiętamy, że ostatni nocny turniej bardzo wam się podobał więc tym razem zapraszamy na nocne granie w kosza wszystkich studentów z województwa łódzkiego!

Miejsce: Centrum Sportu UŁ przy ul. Styrskiej 20/26

Wstęp: 10 zł / posiadacze legitymacji ISIC-AZS za darmo!

Zapisy na wydarzenie: zgłoszenia całej drużyny (min 5 os.) prosimy wysyłać na maila - karolinaj395@gmail.com, do 20.11.2016.

Przewidziana świetna zabawa, ogrom emocji, KONKURSY dla każdego!

26.11 - Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Biegach Przełajowych

Zapraszamy na jesienne bieganie z AZSem! Sprawdź się w Akademickich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego. Biegamy na dwóch dystansach: Kobiety - 2km, Mężczyźni - 4 km.

Data: 26.11.2016, godz: 10:30

Miejsce: MOSiR Łódź (Park 3-go Maja/Baden Powella) - Małachowskiego 5/7

Wstęp: legitymacja ISIC - AZS

Zapisy na wydarzenie: należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 24.11.2016: https://sportmaniacs.com/…/inscr…/mmp-w-biegach-pr...

27.11 - Międzywydziałowa Liga Piłki Siatkowej AZS Uniwersytetu Łódzkiego

Wzorem roku ubiegłego, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŁ oraz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Łódzkiego uruchamiają Międzywydziałową Ligę Piłki Siatkowej. Będzie składała się z 13 zespołów (reprezentacji wydziałów) oraz Publicznego Liceum Ogólnokształcącego UŁ. Każdy Wydział może wystawić jeden zespół składający się z 12 zawodników. Pierwsze cztery zespoły wyłonione w trakcie prowadzonych rozgrywek wezmą udział w turnieju finałowym, który odbędzie się przy okazji Juwenaliów sportowych.

Data: listopad - czerwiec (1x w miesiącu) pierwszy turniej: 27.11.2016

Miejsce: Centrum Sportu UŁ przy ul. Styrskiej 20/26

Wstęp: legitymacja ISIC - AZS

Zapisy na wydarzenie: zgłoszenia całej drużyny (max. 12 os.) prosimy wysyłać na maila - gozdzik.aga@gmail.com, do 21.11.2016.