Łódzkie Dni Informatyki

Dni Informatyki to największa tego typu inicjatywa w Łodzi, której organizatorami są Uniwersytet Łódzki, Politechnika Łódzka i ICT Polska Centralna Klaster . ŁDI kierowane są do studentów, uczniów szkół średnich jak i specjalistów z branży ICT, którzy będą mieli możliwość wzięcia udziału w serii wykładów, warsztatów i paneli dyskusyjnych prowadzonych przez praktyków z branży IT. W tym roku odbędzie się już druga edycja wydarzenia i podobnie jak w roku ubiegłym podczas ŁDI będzie można poznać najnowsze technologie stosowane w branży, a także zapoznać się z ofertami największych pracodawców IT w Łodzi. W 2018 roku jednym z motywów przewodnich będzie technologia 5G, która w najbliższym czasie będzie wkraczać do naszego codziennego życia.

Więcej informacji i rejestracja --> http://www.lodzkiedniinformatyki.pl/#!