6 kwietnia, 2018 r.

Moc będzie z przedsiębiorczymi

fot. UMŁ

Jeśli myślisz o rozpoczęciu innowacyjnej działalności lub potrzebujesz pomocy w jej prowadzeniu nadszedł idealny moment żeby zacząć działać. Rozpoczęła się dziesiąta edycja programu Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup. Uniwersytet Łódzki jest partnerem strategicznym organizatora czyli Urzędu Miasta Łodzi.

Jeśli masz w głowie projekt naukowy, technologiczny lub artystyczny, który może wnieść coś nowego do którejkolwiek z tych dziedzin powinieneś jak najszybciej zgłosić swoją kandydaturę. Najlepsze projekty otrzymają wsparcie doświadczonych praktyków biznesu, a pomysłodawcy będą mogli przejść bezpłatne szkolenia z pisania biznesplanu i nie tylko.

Wszyscy uczestnicy grają też o nagrody finansowe, rzeczowe oraz usługi świadczone swojej firmy ufundowane przez Prezydenta Miasta Łodzi. Dodatkowo, najlepsze projekty będą miały szanse być zaprezentowane przed inwestorami podczas październikowej konferencji o charakterze TEDowym. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 kwietnia.

Wszystkie informacje na stronie Konkursu https://mlodziwlodzi.pl/inicjatywy/konkurs-na-biznesplan/

Poprzednia wiadomość Akademia Kompetencji
Następna wiadomość UŁ komentuje: Bezdomność i jej oblicza