Piknik z Biurem Karier

Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego serdecznie zaprasza studentów na porady zawodowe zaprezentowane w oryginalnej formie. Od 16 do 20 maja studenci będą mogli usiąść na wygodnych leżakach w pobliżu swojego wydziału i zaplanować swoją przyszłość wraz z doradcą zawodowym. Na wszystkich zainteresowanych czekają ciastka i upominki.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 maja (w poniedziałek) między godz. 9:00 a 15:00 przy fontannie między Wydziałem Zarządzania UŁ a Biblioteką Uniwersytetu Łódzkiego. O kolejnych lokalizacjach Biuro Karier będzie informować na bieżąco na swojej stronie: http://biurokarier.uni.lodz.pl/ (W wypadku opadów deszczu piknik zostanie odwołany).

Studenci odwiedzający piknik będę mogli zapoznać się z najnowszymi ofertami pracy, które pracodawcy umieścili na portalu internetowym Biura Karier UŁ. Każdy student prezentujący naszym ekspertom swoje CV i list motywacyjny, uzyska wskazówki jak można zmienić ich formę i treść, aby bardziej przypadły do gustu pracodawcom.

Odwiedzający dowiedzą się również o innych możliwościach wsparcia rozwoju zawodowego; praktykach nieobligatoryjnych, bezpłatnych szkoleniach, stażach, targach pracy, szybkich "randkach" rekrutacyjnych, doradztwie zawodowym i rozwoju osobistym oraz o innych tematach, obejmowanych zakresem inicjatyw Biura Karier Uniwersytetu Łódzkiego.