Prelekcja Sekretarza Województwa Łódzkiego

30 maja w godz. 9:45-11:15 w sali 31 Wydziału Zarządzania, odbędzie się otwarta prelekcja dotycząca zarządzania w sektorze publicznym pt. "SAMO-rządzić, czyli co?", którą poprowadzi Jakub Mielczarek - Sekretarz Województwa Łódzkiego UM WŁ.

Prelekcja ma na celu poszerzenie oraz urozmaicenie procesów edukacji prowadzonych na Uniwersytecie Łódzkim poprzez zorganizowanie cyklu wykładów i dyskusji eksperckich z zakresu najważniejszych problemów funkcjonowania sektora publicznego.

W cyklu "Spotkań z Menedżerami Publicznymi" podejmowane będą tematy, które współcześnie stanowią ważne wyzwania dla sektora publicznego. Poszczególni goście - prelegenci będą je omawiać z perspektywy jednostki organizacyjnej, którą kierują.

Zgłoszenia udziału w prelekcji można przesyłać na adres: rmp@wz.uni.lodz.p