9 listopada, 2016 r.

Prorektor ds. studenckich prof. Tomasz Cieślak rozpoczął szeroką współpracę ze środowiskiem studenckim

Podczas spotkania ze starostami pierwszy lat przedstawił zagadnienia związane ze studiowaniem, ale również zapoznał się z oczekiwaniami i potrzebami studentów.

"Chcę być dostępny dla studentów, doktorantów i pracowników naszej uczelni. Chcę rozmawiać, dyskutować i pozostawać w stałym kontakcie. Musimy dążyć do porozumienia całej społeczności akademickiej. Jestem dumny z tego, co na naszej uczelni jest dobre. Pracujmy wspólnie i twórzmy wśród studentów poczucie dumy, że są częścią społeczności Uniwersytetu Łódzkiego.”

Podczas spotkania studenci mieli okazję zapoznać się z takimi zagadnieniami jak: co można załatwić w dziekanacie, gdzie i kiedy złożyć wniosek o stypendium, możliwości rozwoju naukowego, działalność samorządowa i społeczna, ubezpieczenia NNW.

Cała społeczność akademicka liczy na Wasze zaangażowanie!

Poprzednia wiadomość "Badanie polityki zagranicznej państwa"
Następna wiadomość GIS Day 2016 na Wydziale Nauk Geograficznych UŁ