Przedstawicielka UŁ w Zarządzie KRD

W nadchodzącej kadencji Krajowej Reprezentacji Doktorantów nasz Uniwersytet będzie mieć po raz pierwszy swoją reprezentantkę. Anna Szymczak, doktorantka z Wydziału Zarządzania UŁ, została członkiem Zarządu KRD na rok 2019. Krajowa Reprezentacja Doktorantów jest ogólnopolskim przedstawicielem i wyrazicielem woli środowiska doktorantów. KRD ma prawo do wyrażania opinii i przedstawiania wniosków w sprawach dotyczących ogółu doktorantów, w tym do opiniowania dotyczących ich aktów normatywnych.

7-9 grudnia 2018 r. w Warszawie odbył się XV Zjazd Delegatów Krajowej Reprezentacji Doktorantów, podczas którego na kadencję w 2019 roku wybrano nowego Przewodniczącego KRD oraz Zarząd KRD.

Przewodniczący KRD na kadencję w 2019 roku

mgr Łukasz Kierznowski (Uniwersytetu w Białymstoku)

Członkowie Zarządu KRD na kadencję w 2019 roku

mgr inż. Angela Andrzejewska (Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy)

mgr Jakub Goerick (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie)

mgr Anna Szymczak (Uniwersytet Łódzki)

mgr inż. Gracjana Woźniak (Politechnika Lubelska)

mgr farm. Łucja Zielińska-Tomczak (Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu).

Kadencja nowych władz rozpocznie się 1 stycznia 2019 r. i potrwa rok.

Źródło: Anna Szymczak, KRD