24 listopada, 2015 r.

Rektor UŁ wraz z zespołem laureatami nagrody LUMEN 2015

23 i 24 listopada na odbywającej się w Warszawie konferencji Liderów Zarządzania Uczelnią LUMEN 2015 zorganizowanej przez Fundację Edukacyjną Perspektywy oraz firmę doradczą PCG Polska, przyznano Rektorowi Uniwersytetu Łódzkiego, prof. dr hab. Włodzimierzowi Nykielowi wraz z zespołem nagrodę w kategorii "Współpraca z otoczeniem".

Nagroda ta stanowi docenienie starań Rektora UŁ w zakresie rozwijania programu mentoringowego "Absolwent VIP", mającego na celu wspomaganie rozwoju osobistego i zawodowego najzdolniejszych studentów poprzez zapewnienie im wparcia ze strony wybitnych absolwentów uczelni - ekspertów, ludzi sukcesu, znanych i cenionych osobistości ze świata nauki, polityki, biznesu i sztuki. Program realizowany jest przez zespół Centrum Karier i Współpracy z Pracodawcami UŁ.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji o programie Absolwent VIP można znaleźć pod poniższym adresem:

Poprzednia wiadomość Zmiana adresu Biura Współpracy z Zagranicą UŁ
Następna wiadomość V edycja "Łódzkiego Testu Informatyków"