28 sierpnia, 2017 r.

„Rozgadane Dzieci” w English Language Centre

Źródło: Pixabay

English Language Centre jest jednostką Uniwersytetu Łódzkiego, prowadzącą kursy języka angielskiego dla pracowników i studentów Uniwersytetu Łódzkiego, a także dla osób niezwiązanych z Uniwersytetem.

Centrum oferuje bogatą ofertę kursów w tym również dla młodszych dzieci. Rozgadane dzieci to kurs dla uczniów klas 5-6 szkoły podstawowej. Głównym jego celem jest rozwinięcie u dzieci w tym wieku zdolności komunikacyjnych i przełamanie bariery mówienia w języku angielskim. Duży nacisk będzie kładziony na poznanie słownictwa przydatnego w kontaktach z obcokrajowcami oraz przy wyjazdach zagranicznych.

Przyjaźnie nastawieni, odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele postarają się o to, aby angielski dla dzieci nie stanowił żadnego problemu w ich dalszym życiu. Nauka oraz rozrywka w takim wydaniu z pewnością przypadnie do gustu wielu młodym osobom.

English Language Centre jako jednostka Uniwersytetu Łódzkiego dba również o pracowników i studentów UŁ, którzy mogą liczyć na zniżki na kursy.

Warto zaznaczyć, że Centrum uzyskało certyfikat jakości PASE i w ostatniej inspekcji jakości otrzymało 96/100 pkt. Wybierając szkołę językową ze Znakiem Jakość PASE, otrzymujemy gwarancję profesjonalizmu i skuteczności nauczania.

Redakcja: Centrum Promocji

Poprzednia wiadomość Wyprawa życia - Indochiny 2017