Skrzynka Domni-Bezdomni rekrutuje wolontariuszy do 30 stycznia

Najpewniejszym sposobem na uczynienie sobie życia przyjemnym jest uprzyjemnianie go innym. (A. Graf) Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się w inicjatywę Centrum Innowacji Społecznych UŁ.

Projekt prowadzi Centrum Innowacji Społecznych UŁ - międzywydziałowa, interdyscyplinarna jednostka Uniwersytetu Łódzkiego, w której polu zainteresowań i działań znajduje się przede wszystkim szeroko rozumiana innowacyjność społeczna, pojmowana jako nowatorskie, niestandardowe rozwiązania dotyczące wyzwań i problemów społecznych. Działanie CEIN oparte zostaje na interdyscyplinarnym podejściu do podejmowanych zagadnień i wypracowywanych rozwiązań dotyczących problemów społecznych przy jednoczesnej współpracy z przedstawicielami różnych sektorów. Istotne dla inicjatyw podejmowanych przez Centrum staje się łączenie nauki z otoczeniem społecznym, kulturowym i biznesowym, w tym z organizacjami pozarządowymi oraz jednostkami miejskimi.

2(1)

1(1)