6 kwietnia, 2017 r.

Spotkanie dla maturzystów w Centrum Nauki i Techniki EC1

fot. Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej

Z myślą o maturzystach oraz ich zawodowej przyszłości, Uniwersytet Łódzki, w porozumieniu z Centrum Nauki i Techniki EC1, otwiera nowy, unikatowy kierunek: Popularyzacja i nauczanie fizyki. W związku z tym organizowane jest spotkanie informacyjne, które przybliży nieco propozycję studiów, które pozwalają odkryć na nowo otaczający nas świat.

Kierunek Popularyzacja i nauczanie fizyki nie tylko pozwoli na nauczanie fizyki w szkołach podstawowych. Przed absolwentem otworzą się drzwi w centrach nauki, eksploratoriach, a także mediach i innych instytucjach, gdzie może pracować jako popularyzator nauki. To zawód dla tych, którzy nie tylko odczuwają radość z odkrywania, ale również czują nieodpartą chęć dzielenia się tą radością z innymi.

Uniwersytet Łódzki stale współpracuje z pracodawcami, dzięki czemu tworzone są kierunki jedyne w swoim rodzaju, które doskonale odpowiadają na zapotrzebowania rynku pracy. Maturzysto, przekonaj się o tym sam i przyjdź na spotkanie w EC1, przy ul. Targowej 1/3, 8 kwietnia o godzinie 12:00. Oprócz poznania oferty nowego kierunku, dowiesz się więcej o Centrum Nauki i Techniki, a także będziesz miał okazje porozmawiać z twórcami tego miejsca.

Na spotkanie możesz zapisać się tutaj.

Więcej o Popularyzacji i nauczaniu fizyki możesz poczytać tutaj.

Poprzednia wiadomość Fizyka i medycyna razem przeciwko nowotworom
Następna wiadomość Dr Krzysztof Paweł Woźniak autorem najlepszej książki o Łodzi