31 marca, 2017 r.

Spotkanie informacyjne na temat organizowania konferencji

fot. UŁ

O czym trzeba pamiętać organizując konferencję? Jakich formalności należy dopełnić? Na te i inne pytania odpowiedzi otrzymają uczestnicy spotkania informacyjnego na temat organizowania konferencji, które odbędzie się na Wydziale Filologicznym, 7 kwietnia o godzinie 12:00.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone działaniom związanym z organizacją konferencji w Uniwersytecie Łódzkim.

Centrum Nauki chce zaproponować Państwu kompleksową pomoc przy organizacji konferencji i odpowiedzieć na zadane pytania. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pracownicy Centrum Nauki zaprezentują schemat współpracy w zakresie organizacji konferencji. Prowadzący spotkanie pokażą jak zarejestrować konferencję, jak poprawnie zamówić usługi czy założyć konto konferencyjne. Omówione zostaną również pozostałe działania, w których pomóc może Centrum Nauki.

O możliwościach publikacji, nie tylko pokonferencyjnych, można będzie porozmawiać z przedstawicielami Wydawnictwa UŁ. Spotkanie kierowane jest głównie do początkujących organizatorów, doktorantów i studentów, a poprowadzi je Barbara Zagórska, koordynator ds. konferencji i kształcenia ustawicznego UŁ.

Poprzednia wiadomość Wyróżnienie dla Autorów z Uniwersytetu Łódzkiego
Następna wiadomość Pamięci prof. Basińskiego