6 czerwca, 2017 r.

Studencie, aktywuj sobie pocztę!

fot. UŁ

Łatwiejszy kontakt z dziekanatem? WiFi w systemie Eduroam na każdej uczelni? 20 GB przestrzeni w chmurze i drugie tyle miejsca na skrzynce? To tylko niektóre z udogodnień, jakie zapewni wam Konto studenckie (Active Directory).

Każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma adres uniwersytecki w domenie unilodz.eu, co ułatwi Wam kontakt mailowy z kolegami z uczelni oraz wykładowcami i pracownikami. Konto gwarantuje również łatwy dostęp do helpdesku UŁ oraz jeden login i hasło do wszystkich usług: poczty, USOSWEB oraz WiFi w systemie Eduroam, który pozwala na uzyskanie dostępu do sieci bezprzewodowej w każdej instytucji na świecie uczestniczącej w projekcie.

Aktywuj swoje konto przez stronę usosweb lub klikając tu.

Poprzednia wiadomość Łódź Akademicka - konkurs grantowy dla organizacji pozarządowych
Następna wiadomość Mali Naukowcy na Miejskim Dniu Dziecka