26 kwietnia, 2017 r.

I miejsce w konkursie PTE dla studentów z UŁ

fot. UŁ

Mgr Norbert Krupiński z Wydziału Zarządzania UŁ oraz mgr Piotr Bęczkowski z Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ zajęli ex aequo I miejsce w IX Edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych obronioną w 2016, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

Wyróżnione prace to: „Sprawozdawczość banków islamskich na tle regulacji polskich i międzynarodowych” (mr Norbert Krupiński), pisana pod kierunkiem dr Jacka Gada oraz „Transformacja gospodarcza Chin” (mgr Piotr Bęczkowski), pisana pod kierunkiem prof. Piotra Urbanka. Laureaci mają zagwarantowaną publikację artykułu w czasopiśmie naukowym PTE. Otrzymują także nagrody o łącznej wartości do 2000 zł.

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne już od 9 lat organizuje konkurs, który na celu promowanie autorów najlepszych prac magisterskich z zakresu nauk ekonomicznych, popularyzację nauk ekonomicznych wśród Studentów wyższych uczelni oraz promocję działań PTE.

Tegorocznym zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Poprzednia wiadomość "Konsument na rynku kolejowych przewozów pasażerskich" - IV. Ogólnopolska Konferencja Naukowa
Następna wiadomość Pierwszy Dzień Doktoranta UŁ