28 kwietnia, 2017 r.

Szkoła Giełdowa na UŁ

fot. WZ UŁ

Jeśli nie straszne są Ci bessa, hossa i indeksy, albo marzysz o karierze maklera i chcesz podbić parkiet giełdowy – zachęcamy Cię do zapoznania się ze zbliżającymi się kursami. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zapraszają do udziału w kursie „Podstawy inwestowania na giełdzie” oraz w kursie „Giełda dla średniozaawansowanych”.

Zajęcia odbywają się w weekendy na Wydziale Zarządzania UŁ, i prowadzone są przez wykładowców wyższych uczelni, praktyków i specjalistów rynku kapitałowego. Kurs obejmuje zagadnienia, których znajomość jest niezbędna w inwestowaniu, takie jak: funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Program realizowany jest przez Fundację GPW pod honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, a słuchacze otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Termin najbliższej edycji:

13–14.05.2017
r.

o Podstawy inwestowania na giełdzie, sala 31,

o Giełda dla średniozaawansowanych, sala 115

Koszt uczestnictwa w kursie „Podstawy inwestowania na giełdzie” wynosi 370 zł.

Koszt uczestnictwa w kursie „Giełda dla średnio-zaawansowanych” wynosi 450 zł.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie proszone są o:

• wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego,
  • wniesienie opłaty w wysokości 370 zł / 450 zł (w zależności od wybranego kursu) na konto Fundacji GPW: Pekao SA 34 1240 1037 1111 0010 6379 4415,
  • dostarczenie kopii dowodu wpłaty drogą elektroniczną lub osobiście do sekretariatu Szkoły Giełdowej w Łodzi.

Po wysłaniu zgłoszenia i dokonaniu wpłaty każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie uczestnictwa z informacją o terminach, harmonogramie oraz miejscu zajęć.

Członkowie Kół Naukowych UŁ mogą ubiegać się o dofinansowanie Jego Magnificencji Rektora UŁ (załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 12 Rektora UŁ z dn. 08.11.2011 r.).

Opłata uiszczona jednocześnie za kurs podstawowy oraz średniozaawansowany gwarantuje rabat w wysokości 10% sumy kosztów tych dwóch kursów, czyli łączna kwota do zapłaty wynosi 738 zł.

Program zajęć, harmonogram oraz inne informacje o Szkole Giełdowej znajdują się na stronie.

Poprzednia wiadomość Pierwszy Dzień Doktoranta UŁ
Następna wiadomość Rewitalizacja – zwykły remont czy szansa na nowe życie Łodzi?