Tajniki targów i Warsaw Moto Show

Studenci Turystyki i rekreacji z Filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim nawiązali współpracę z targami WARSAW MOTO SHOW. Podczas najbliższej edycji wydarzenia 27-29 października 2017 r. studenci ze specjalizacji Turystyka biznesowa będą prowadzili swoje badania związane z organizacją imprez targowych.

Projekt studentów Turystyki i rekreacji wpisuje się w rozwijaną w ostatnim czasie współpracę pomiędzy Uniwersytetem Łódzkim, a otoczeniem biznesowym uczelni.

Kierunek Turystyka i rekreacja w Filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim realizuje specjalność Turystyka biznesowa. Obejmuje ona m.in. zagadnienia związane z organizacją imprez targowych. Dlatego też współpraca z organizatorem targów WARSAW MOTO SHOW odpowiada profilowi dydaktycznemu i naukowemu tego kierunku.

Nasi studenci (m.in. ze specjalności turystyka biznesowa) będą brać udział w targach, dzięki czemu będą mieli możliwość obserwacji tego wydarzenia biznesowego "od środka". W trakcie targów zostaną przeprowadzone badania (m.in. ankietowe), których wyniki zostaną wykorzystane w pracy naukowej.

Targi te odbywają się Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie.

Link do wydarzenia: http://warsawmotoshow.com/o-targach/

950x200_moto (3)