Targi Pracy 2018

Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim 2018 to już czternasta edycja naszej inicjatywy, a zarazem sprawdzony sposób na znalezienie ofert pracy, staży i praktyk. Jak co roku w wydarzeniu wezmą udział najlepsi pracodawcy w regionie (kilkadziesiąt stoisk) oraz ponad 5.000 studentów i absolwentów łódzkich uczelni. Nasze przedsięwzięcie jest największą jesienną imprezą tego typu.Oprócz spotkań z przedstawicielami firm, konkursów czy zdjęć do CV proponujemy odwiedzającym:• Strefę rekrutacji• Strefę doradczą• Strefę ofert pracy• Aplikację mobilną Targi Pracy Uniwersytet Łódzki• Prelekcję Wojciecha Drewniaka z kanału Historia bez cenzury - "Praca i wybrane aspekty życia codziennego w średniowieczu"Więcej informacji już wkrótce!