Uniwersyteckie Targi Pracy

Serdecznie zapraszamy na Uniwersyteckie Targi Pracy, największe spotkanie pracodawców i studentów w Łodzi, organizowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego. Głównym celem targów jest zrzeszanie pracodawców oraz studentów i absolwentów wszystkich wydziałów, umożliwiające wymianę informacji oraz nawiązanie współpracy. Wydarzenie odbędzie się 27 października 2016 roku (czwartek) w godzinach 9:00 - 15:30 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Matejki 22/26.

Uniwersyteckie Targi Pracy odbywają się od ponad 10 lat i każdego roku przyciągają blisko 6 000 studentów oraz ponad 50 przedstawicieli różnych branż gospodarki.

Dla studentów to szansa na poznanie firm, w których chcieliby w przyszłości pracować, spotkanie się twarzą w twarz z jej przedstawicielami oraz zaprezentowanie swoich kwalifikacji. Dla pracodawców Uniwersyteckie Targi Pracy są okazją do pozyskania nowych pracowników oraz budowania rozpoznawalności swojej marki w środowisku akademickim.

Poza zgromadzeniem rekordowej liczby wystawców oraz atrakcyjnymi konkursami, w których można wygrać tablety, w tym roku organizatorzy przygotowali aplikację mobilną UTPuni, która z pewnością ułatwi studentom i absolwentom poruszanie się po wydziale i znalezienie stoisk wymarzonych pracodawców. Znajdą się w niej także wskazówki przydatne podczas rozmów rekrutacyjnych oraz profile działalności poszczególnych firm. Ponadto, w specjalnej "Strefie doradztwa" profesjonalni doradcy zawodowi będą oferować pomoc w zakresie sporządzenia dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej. Do dyspozycji studentów będzie także fotograf: wszyscy zainteresowani będą mogli bezpłatnie wykonać nowe zdjęcie do CV.

Partnerami Głównymi tegorocznej edycji zostali: Infosys Poland, mBank S.A., BNP Paribas Securities Services oraz Pracuj.pl.

Pełna lista wystawców i program targów znajduje się pod adresem: http://biurokarier.uni.lodz.pl/