Widzimy się na targach! UŁ w trasie

Część maturzystów już wie gdzie będzie składać papiery na studia, część dopiero rozważa gdzie będzie aplikować. My jak zwykle będziemy zachęcać każdego, kto chce kształcić się w dobrych warunkach do wybrania naszej uczelni. Mamy do zaoferowania prawie 100 kierunków, niepowtarzalny klimat akademickiej Łodzi i wsparcie socjalne.

UŁ w trasie

Naszą tegoroczną trasę targową zaczynamy od Poznania. Będziemy tam na targach w dniach 10-11.09 w gościnnych przestrzeniach Politechniki Poznańskiej. Kolejne dwa dni spędzimy w stolicy na Politechnice Warszawskiej. Na koniec Kielce - 18 września i Politechnika Świętokrzyska.

Wszystkich uczniów z Łodzi (i nie tylko) zapraszamy na Salon Maturzystów Perspektywy 2018 w dniach 25-26 września. W tym roku gospodarzem targów w Łodzi jest Politechnika Łódzka (Wydział Elektrotechniki, Elektroniki,Informatyki i Automatyki; Łódź, ul. Stefanowskiego 18/22). Targi trwają od 8:30 do 15:00.

We wszystkich tych miejscach będzie można spotkać Asię i Martę (i resztę zespołu, który je wspiera) - to nasze niezawodne ekspertki, które odpowiedzą na wszystkie pytania związane z rekrutacją i studiami na UŁ.

Studiuj w Łodzi

Warunki studiowania udoskonalamy każdego roku. Kampus uniwersytecki został tak scentralizowany, żeby studenci nie musieli poświęcać więcej niż kilkanaście minut na dojazd do innych budynków akademickich. Posiadamy nowoczesną bibliotekę uniwersytecką (popularna BUŁa), osiedle studenckie położone na terenach zielonych i przede wszystkim świetnych wykładowców.

Dojazd komunikacją miejską z miasta na kampus UŁ zajmuje od kilku do kilkudziesięciu minut. Można też wybrać rower miejski lub własny rower (Łódź ma dobrze rozbudowane szlaki rowerowe wzdłuż najbardziej popularnych tras). Po zajęciach można zrelaksować na Piotrkowskiej (w tym niezwykle popularnym obecnie terenie Off Piotkowska), w parkach (również tych położonych tuż obok kampusu) lub wybrać jedną z wielu ofert kulturalnych (koncerty, przedstawienia, festiwale). Oczywiście nie możemy zapomnieć o Juwenaliach.

Juwenalia 2018 | Flickrnew icn messageflickr-free-ic3d pan white

Explore this photo album by University of Lodz on Flickr!

Wszystko o UŁ

Każdy może przekonać się jak to jest kształcić się u nas odwiedzając naszą uczelnię - osobiście lub w naszych mediach. Polecamy śledzić nasze facebookowe grupy - Dobra Nauka i Dzieje się. Jesteśmy też na Instagramie, gdzie pokazujemy nieco mniej oficjalne oblicze UŁ. Rzecznika można śledzić na Twitterze, a jeśli ktoś korzysta już z LinkedIn, tam zamieszczamy informacje o naszej współpracy z biznesem i naszej działalności poza uczelnią. Polecamy też nasze biuro prasowe, na którym znaleźć można nie tylko najnowsze informacje, ale również przyjrzeć się z bliska przyszłym wykładowcom.

Widzimy się na targach i w socjal mediach! Uwolnijcie umysł!