13 marca, 2017 r.

Zbliża się XVII Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki

Obcy wewnątrz nas, Magiczne właściwości czerwonej kapusty, Chemiczne aspekty miłości, W co można zmienić opakowanie?, Audiodeskrypcja bez tajemnic, Fizyka lotu, Matematyka wyborcza, czy Mikroklimat jaskiń - pasjonaci zdobywania wiedzy z jakiejkolwiek dziedziny na XVII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki na pewno znajdą coś dla siebie.

Festiwal zaczyna się 3. i trwa do 10. kwietnia. Wydarzenia organizowane są jak zwykle na wszystkich Wydziałach Uniwersytetu Łódzkiego, ale również w siedzibach zaprzyjaźnionych placówek - np. w Radiu Łódż. Pełny program, łącznie z adresami i terminami na stronie www.program.festiwal.pl.

TUTAJ można zapoznać się z tematyką zajęć i konkursów.

Oczywiście częścią Festiwalu będzie również Piknik Naukowy w Manufakturze. Zapraszamy na niego w dniach 8/9 kwietnia.

Poprzednia wiadomość Dystrybutory z łódzką wodą na EkSoc-u
Następna wiadomość Turniej Debat Europejskich