Centrum Promocji

Adres biura

ul. Piramowicza 3, 90-254 Łódź

Tel. 42 635 41 77
Fax: 42 635 42 30
E-mail: promocja@uni.lodz.pl



Skład osobowy

aniaAnna Rolczak
Dyrektor Centrum Promocji
E-mail: anna.rolczak@uni.lodz.pl


tomek-b Tomasz Boruszczak
Rzecznik prasowy
E-mail: tomasz.boruszczak@uni.lodz.pl


julitaJulita Czernecka
Pełnomocnik Rektora ds. promocji
E-mail: julita.czernecka@uni.lodz.pl


pawelPaweł Śpiechowicz

E-mail: pawel.spiechowicz@uni.lodz.pl


julitaAgnieszka Woś
Koordynator ds. komunikacji i PR
E-mail: agnieszka.wos@uni.lodz.pl


Maciej Andrzejewski
Fotograf/grafik
E-mail: maciej.andrzejewski@uni.lodz.pl


Joanna Arndt-Mordzak
Opiekun szkół, Uniwersytet Zawsze Otwarty
E-mail: joanna.mordzak@uni.lodz.pl


Stanisław Bąkowicz
Redaktor naczelny Kroniki UŁ
E-mail: kronika@uni.lodz.pl


Sebastian Buzar
Grafik
E-mail: sebastian.buzar@uni.lodz.pl


Maciej Fornal
Operator filmowy/montażysta
E-mail: maciej.fornal@uni.lodz.pl


Marta Krośnicka
Koordynator Uniwersytetu Łódzkiego dla Dzieci
E-mail: marta.krosnicka@uni.lodz.pl


Tomasz Leśniewski

E-mail: tomasz.lesniewski@uni.lodz.pl


Honorata Pytloch-Ogieniewska
Promocja nauki i badań
E-mail: honorata.ogieniewska@uni.lodz.pl


Magdalena Nowakowska-Wójcik

E-mail: magdalena.nowakowska@uni.lodz.pl


Małgorzata Stachurska-Skorzycka

E-mail: malgorzata.stachurska@uni.lodz.pl