Zespół

Dyrekcja i sprawy ogólne

Anna Rolczak – Dyrektor Centrum Promocji

T. 504 253 815/42 635 43 37

E. anna.rolczak@uni.lodz.pl


Paweł Śpiechowicz - p.o. Rzecznika Prasowego, Koordynator ds. projektów video

Koordynuje podtrzymywanie relacji z mediami, tworzy materiały prasowych, organizuje konferencje oraz briefingi. Redaguje treści materiałów filmowych i dźwiękowych, tworzonych w ramach projektów Centrum Promocji.

T. 604 166 223/42 635 40 91

E. pawel.spiechowicz@uni.lodz.pl



Joanna Blomberg-Wiaderna – Zastępca Dyrektora

T. 42 635 42 07

E. joanna.blomberg@uni.lodz.pl



Magdalena Nowakowska-Wójcik – Specjalista ds. finansów

Na potrzeby Centrum Promocji wykonuje rozliczenia finansowo-księgowe, określa procedury udzielania zamówień, zlecania usług i zakupów, przygotowuje umowy oraz udziela informacji w zakresie umów przetargowych.

T. 42 635 41 79

E. magdalena.nowakowska@uni.lodz.pl



Tomasz Leśniewski – Office Manager

Organizuje pracę w biurze.

T. 42 635 41 77

E. promocja@uni.lodz.pl



Redakcja, social media i działania wizerunkowe


Honorata Ogieniewska - Główny specjalista ds. promocji nauki i badań

Odpowiada za działania promujące naukę i badania realizowane na uczelni, zajmuje się popularyzacją różnorodności, historii sukcesu, czasopism naukowych oraz publikowania w wolnym dostępie.

T. 42 635 43 38

E. honorata.ogieniewska@uni.lodz.pl



Agnieszka Woś – Koordynator ds. komunikacji i PR

Zarządza treściami i reklamami w mediach społecznościowych UŁ, odpowiada za projekty marketingowe oraz wizerunkowe.

T. 512 309 297

E. agnieszka.wos@uni.lodz.pl



Sandra Plajzer – Koordynator ds. komunikacji

Tworzy i zarządza aktualnościami ukazującymi się na stronie głównej UŁ, w newsletterze oraz na Medium.

T. 42 635 43 38

E. sandra.plajzer@uni.lodz.pl


Projekty

Joanna Arndt-Mordzak – Opiekun szkół

Koordynuje projekt Uniwersytet Zawsze Otwarty, utrzymuje stałe relacje ze szkołami.

T. 504 828 823/42 635 41 77

E. joanna.mordzak@uni.lodz.pl



Marta Krośnicka – Koordynator ds. CSR

Przeprowadza działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, opiekuje się projektami realizowanymi na rzecz lokalnych społeczności, koordynuje inicjatywy charytatywne podejmowane w ramach Centrum Promocji.

T. 42 635 41 77

E. marta.krosnicka@uni.lodz.pl



Analizy i dane statystyczne

Joanna Blomberg-Wiaderna – Zastępca Dyrektora

Koordynuje ministerialny system POLon, zajmuje się analizami i zestawieniami statystycznymi.

T. 42 635 42 07

E. joanna.blomberg@uni.lodz.pl



Dorota Dębicka – Specjalista ds. analiz i statystyk

Przygotowuje analizy i statystyki, administruje systemem POLon, zbiera informacje do rankingów.

T. 42 635 42 07

E. dorota.debicka@uni.lodz.pl



Grafika i video

Maciej Fornal – Operator obrazu / montażysta

Człowiek z kamerą. Zajmuje się realizacją materiałów filmowych i dźwiękowych tworzonych w ramach projektów Centrum Promocji.

T. 608 437 837

E. maciej.fornal@uni.lodz.pl



Sebastian Buzar – Grafik

Zajmuje się projektowaniem materiałów graficznych.

E. sebastian.buzar@uni.lodz.pl



Maciej Andrzejewski – Fotograf

Realizuje zdjęcia z wybranych wydarzeń oraz na potrzeby projektów prowadzonych w ramach Centrum Promocji.

E. maciej.andrzejewski@uni.lodz.pl