Zesp贸艂

Dyrekcja i sprawy og贸lne

Anna Rolczak 鈥 Dyrektor Centrum Promocji

T. 504 253 815

E. anna.rolczak@uni.lodz.pl



Joanna Blomberg-Wiaderna 鈥 Zast臋pca Dyrektora

T. 42 635 42 07

E. joanna.blomberg@uni.lodz.pl



Magdalena Nowakowska-W贸jcik 鈥 Specjalista ds. finans贸w

Na potrzeby Centrum Promocji wykonuje rozliczenia finansowo-ksi臋gowe, okre艣la procedury udzielania zam贸wie艅, zlecania us艂ug i zakup贸w, przygotowuje umowy oraz udziela informacji w zakresie um贸w przetargowych.

T. 42 635 41 77

E. magdalena.nowakowska@uni.lodz.pl



Tomasz Le艣niewski 鈥 Office Manager

Organizuje prac臋 w biurze.

T. 42 635 41 77

E. promocja@uni.lodz.pl



Redakcja, social media i dzia艂ania wizerunkowe

Tomasz Boruszczak 鈥 Rzecznik prasowy

Koordynuje podtrzymywanie relacji z mediami, tworzy materia艂y prasowych, organizuje konferencje oraz briefingi.

T. 604 166 223

E. tomasz.boruszczak@uni.lodz.pl



Honorata Ogieniewska - G艂贸wny specjalista ds. promocji nauki i bada艅

Odpowiada za dzia艂ania promuj膮ce nauk臋 i badania realizowane na uczelni, zajmuje si臋 popularyzacj膮 r贸偶norodno艣ci, historii sukcesu, czasopism naukowych oraz publikowania w wolnym dost臋pie.

T. 42 635 43 38

E. honorata.ogieniewska@uni.lodz.pl



Agnieszka Wo艣 鈥 Koordynator ds. komunikacji i PR

Zarz膮dza tre艣ciami i reklamami w mediach spo艂eczno艣ciowych U艁, odpowiada za projekty marketingowe oraz wizerunkowe.

T. 512 309 297

E. agnieszka.wos@uni.lodz.pl



Sandra Plajzer 鈥 Koordynator ds. komunikacji

Tworzy i zarz膮dza aktualno艣ciami ukazuj膮cymi si臋 na stronie g艂贸wnej U艁, w newsletterze oraz na Medium.

T. 42 635 43 38

E. sandra.plajzer@uni.lodz.pl



Pawe艂 艢piechowicz - Koordynator ds. projekt贸w video

Redaguje tre艣ci materia艂贸w filmowych i d藕wi臋kowych, tworzonych w ramach projekt贸w Centrum Promocji.

T. 697 280 992

E. pawel.spiechowicz@uni.lodz.pl


Projekty

Joanna Arndt-Mordzak 鈥 Opiekun szk贸艂

Koordynuje projekt Uniwersytet Zawsze Otwarty, utrzymuje sta艂e relacje ze szko艂ami.

T. 504 828 823

E. joanna.mordzak@uni.lodz.pl



Marta Kro艣nicka 鈥 Koordynator ds. CSR

Przeprowadza dzia艂ania z zakresu spo艂ecznej odpowiedzialno艣ci biznesu, opiekuje si臋 projektami realizowanymi na rzecz lokalnych spo艂eczno艣ci, koordynuje inicjatywy charytatywne podejmowane w ramach Centrum Promocji.

T. 42 635 41 77

E. marta.krosnicka@uni.lodz.pl



Analizy i dane statystyczne

Joanna Blomberg-Wiaderna 鈥 Zast臋pca Dyrektora

Koordynuje ministerialny system POLon, zajmuje si臋 analizami i zestawieniami statystycznymi.

T. 42 635 42 07

E. joanna.blomberg@uni.lodz.pl



Dorota D臋bicka 鈥 Specjalista ds. analiz i statystyk

Przygotowuje analizy i statystyki, administruje systemem POLon, zbiera informacje do ranking贸w.

T. 42 635 42 07

E. dorota.debicka@uni.lodz.pl



Grafika i video

Maciej Fornal 鈥 Operator obrazu / monta偶ysta

Cz艂owiek z kamer膮. Zajmuje si臋 realizacj膮 materia艂贸w filmowych i d藕wi臋kowych tworzonych w ramach projekt贸w Centrum Promocji.

T. 608 437 837

E. maciej.fornal@uni.lodz.pl



Sebastian Buzar 鈥 Grafik

Zajmuje si臋 projektowaniem materia艂贸w graficznych.

T. 42 635 41 77

E. sebastian.buzar@uni.lodz.pl



Maciej Andrzejewski 鈥 Fotograf

Realizuje zdj臋cia z wybranych wydarze艅 oraz na potrzeby projekt贸w prowadzonych w ramach Centrum Promocji.

T. 42 635 41 77

E. maciej.andrzejewski@uni.lodz.pl