Aplikuj o stypendium

Zapraszamy student贸w Uniwersytetu 艁贸dzkiego do aplikowania o stypendium Santander Universidades. Intencj膮 fundatora jest nagrodzenie student贸w Uniwersytetu 艁贸dzkiego za ich prac臋 na rzecz spo艂eczno艣ci uniwersyteckiej, promocji nauki, wsp贸艂pracy z podmiotami zewn臋trznymi oraz dobre wyniki w nauce.

W wyniku post臋powania kwalifikacyjnego wy艂onionych zostanie 10 os贸b, kt贸re otrzymaj膮 jednorazowe Stypendium Santander Universidades w wysoko艣ci 2 500,00 z艂.

Nab贸r wniosk贸w potrwa do 28 listopada 2017 r., do godz. 15.00.

WARUNKI UBIEGANIA SI臉 O STYPENDIUM

Stypendium Santander Universidades mo偶e by膰 przyznane studentowi/ce, kt贸ry/a uko艅czy艂/a co najmniej pierwszy rok studi贸w i spe艂nia 艂膮cznie nast臋puj膮ce warunki:

1. jest studentem/ka studi贸w I, II lub III stopnia, b膮d藕 jednolitych studi贸w magisterskich i osi膮gn膮艂/臋艂a 艣redni膮 ocen z toku studi贸w za 2 ostatnie semestrynie ni偶sz膮 ni偶 4,00;
  2. posiada szczeg贸lne, udokumentowane i za艂膮czone do wniosku (dyplomy, za艣wiadczenia, certyfikaty, nagrody etc.) osi膮gni臋cia w dzia艂alno艣ci uczelnianej (ko艂a naukowe, krajowe i mi臋dzynarodowe organizacje studenckie etc.) lub pozauczelnianej (dzia艂alno艣膰 w sektorze NGO, stowarzyszenia, fundacje etc.) za ostatnie 12 miesi臋cy, liczone od daty z艂o偶enia wniosku;
  3. z艂o偶y艂/a w terminie prawid艂owo wype艂niony wniosek o Stypendium Santander Universidades wraz z za艂膮cznikami.

W celu zg艂oszenia kandydata do stypendium, nale偶y wype艂ni膰 wniosek (do pobrania poni偶ej).

O Stypendium nie mo偶e ubiega膰 si臋 student/ka, kt贸ry/a otrzyma艂/a stypendium Santander Universidades w ci膮gu ostatnich 12 miesi臋cy. Okres karencji liczony jest od dnia z艂o偶enia ostatniego wniosku stypendialnego.

TERMIN I MIEJSCE SK艁ADANIA WNIOSK脫W:

Wnioski o stypendia nale偶y sk艂ada膰 do 28 listopada 2017 r., do godz. 15.00. w Plac贸wce Relacyjnej Santander Universidades na Wydziale Zarz膮dzania U艁 (ul. Jana Matejki 22/26, 90-237 艁贸d藕) z dopiskiem na kopercie: Stypendium Santander Universidades.

Zapraszamy do zapoznania si臋 ze szczeg贸艂owymi informacjami na temat stypendium (Regulamin i Wniosek do pobrania poni偶ej).

DO POBRANIA:

Wniosek