Aplikuj o stypendium

Zapraszamy student├│w Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego do aplikowania o stypendium Santander Universidades. Intencj─ů fundatora jest nagrodzenie student├│w Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego za ich prac─Ö na rzecz spo┼éeczno┼Ťci uniwersyteckiej, promocji nauki, wsp├│┼épracy z podmiotami zewn─Ötrznymi oraz dobre wyniki w nauce.

W wyniku post─Öpowania kwalifikacyjnego wy┼éonionych zostanie 10 os├│b, kt├│re otrzymaj─ů jednorazowe Stypendium Santander Universidades w wysoko┼Ťci 2 500,00 z┼é.

Nab├│r wniosk├│w potrwa do 28 listopada 2017 r., do godz. 15.00.

WARUNKI UBIEGANIA SI─ś O STYPENDIUM

Stypendium Santander Universidades mo┼╝e by─ç przyznane studentowi/ce, kt├│ry/a uko┼äczy┼é/a co najmniej pierwszy rok studi├│w i spe┼énia ┼é─ůcznie nast─Öpuj─ůce warunki:

1. jest studentem/ka studi├│w I, II lub III stopnia, b─ůd┼║ jednolitych studi├│w magisterskich i osi─ůgn─ů┼é/─Ö┼éa ┼Ťredni─ů ocen z toku studi├│w za 2 ostatnie semestrynie ni┼╝sz─ů ni┼╝ 4,00;
  2. posiada szczeg├│lne, udokumentowane i za┼é─ůczone do wniosku (dyplomy, za┼Ťwiadczenia, certyfikaty, nagrody etc.) osi─ůgni─Öcia w dzia┼éalno┼Ťci uczelnianej (ko┼éa naukowe, krajowe i mi─Ödzynarodowe organizacje studenckie etc.) lub pozauczelnianej (dzia┼éalno┼Ť─ç w sektorze NGO, stowarzyszenia, fundacje etc.) za ostatnie 12 miesi─Öcy, liczone od daty z┼éo┼╝enia wniosku;
  3. z┼éo┼╝y┼é/a w terminie prawid┼éowo wype┼éniony wniosek o Stypendium Santander Universidades wraz z za┼é─ůcznikami.

W celu zgłoszenia kandydata do stypendium, należy wypełnić wniosek (do pobrania poniżej).

O Stypendium nie mo┼╝e ubiega─ç si─Ö student/ka, kt├│ry/a otrzyma┼é/a stypendium Santander Universidades w ci─ůgu ostatnich 12 miesi─Öcy. Okres karencji liczony jest od dnia z┼éo┼╝enia ostatniego wniosku stypendialnego.

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA WNIOSKÓW:

Wnioski o stypendia nale┼╝y sk┼éada─ç do 28 listopada 2017 r., do godz. 15.00. w Plac├│wce Relacyjnej Santander Universidades na Wydziale Zarz─ůdzania U┼ü (ul. Jana Matejki 22/26, 90-237 ┼ü├│d┼║) z dopiskiem na kopercie: Stypendium Santander Universidades.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat stypendium (Regulamin i Wniosek do pobrania poniżej).

DO POBRANIA:

Wniosek