Studenckie Granty Badawcze.

Wyniki II edycji Studenckich Grant├│w Badawczych

Zako┼äczona zosta┼éa analiza wniosk├│w zg┼éoszonych w II edycji Studenckich Grant├│w Badawczych. Na podstawie oceny og├│lnej, stanowi─ůcej sum─Ö ocen recenzent├│w, aktywno┼Ťci naukowych i opinii opiekun├│w, Komisja konkursu wy┼éoni┼éa 81 wniosk├│w rekomendowanych do finansowania na ┼é─ůczn─ů kwot─Ö 269 957, 45 z┼é.

Zdecydowano, ┼╝e finansowanie otrzymaj─ů wnioski, kt├│re uzyska┼éy nie mniej ni┼╝ 76 punkt├│w oceny og├│lnej.

Komisja postanowi┼éa, w zwi─ůzku z op├│┼║nionym terminem og┼éoszenia wynik├│w tegorocznej edycji konkursu, wyd┼éu┼╝y─ç harmonogram sk┼éadania sprawozda┼ä i rozliczania projekt├│w grantowych. Przyj─Öto nast─Öpuj─ůcy terminarz:

• Wszystkie ┼Ťrodki przyznane w ramach II edycji konkursu powinny by─ç wydane do 31 grudnia 2018 r.
  • Istnieje mo┼╝liwo┼Ť─ç przed┼éu┼╝enia wydatkowania ┼Ťrodk├│w do 28 lutego 2019 r. Grantobiorca mo┼╝e uzyska─ç wyd┼éu┼╝ony termin po otrzymaniu pozytywnej zgody od Przewodnicz─ůcego Komisji SGB ÔÇô Rektora Tomasza Cie┼Ťlaka. Studenci planuj─ůcy przed┼éu┼╝enie terminu bada┼ä proszeni s─ů o z┼éo┼╝enie Przewodnicz─ůcemu stosownego podania z uzasadnieniem w terminie do 15 grudnia 2018 r.
  • Po uzyskaniu ww. przed┼éu┼╝enia wszystkie ┼Ťrodki musz─ů by─ç wydane w terminie do 28 lutego 2019 r, za┼Ť sprawozdania powinny by─ç z┼éo┼╝one nie p├│┼║niej ni┼╝ do 22 marca 2019 r.

Wszystkim Wnioskodawcom, kt├│rzy otrzymali finansowanie, gratulujemy!

Przedłużenie terminu rozstrzygnięcia konkursu

W zwi─ůzku z trwaj─ůcym procesem recenzji wniosk├│w, kt├│re sp┼éyn─Ö┼éy w tegorocznej edycji Studenckich Grant├│w Badawczych, przed┼éu┼╝ony zosta┼é termin rozstrzygni─Öcia konkursu. Wyniki edycji zostan─ů podane do wiadomo┼Ťci uczestnik├│w 12 czerwca br.

Brak mo┼╝liwo┼Ťci zapisywania si─Ö na szkolenia przez USOS

W zwi─ůzku z przeprowadzanymi pracami modernizacyjnymi na platformie USOS od godziny 12:00 08.02. (czwartek) do ko┼äca 11.02. (niedziela) nie b─Öd─ů dzia┼éa─ç nast─Öpuj─ůce systemy:

- USOS,

- USOSweb,

- strona rejestracji ┼╝etonowych.

Zaplanowane w tym okresie szkolenia b─Öd─ů odbywa┼éy si─Ö bez zmian.

Odwołane szkolenie 31.01.2018!

Przepraszamy za zmian─Ö. W przypadku wyst─ůpienia problem├│w z zapisem na inny termin szkolenia

prosimy o kontakt mailowy na adres studenckiegranty2018@uni.lodz.pl

Zmiana terminów szkoleń!

Uczestnik├│w Studenckich Grant├│w Badawczych informujemy,

┼╝e wszystkie wtorkowe szkolenia zosta┼éy przesuni─Öte na ┼Ťrody.

Godziny nie uległy zmianie. Nowe terminy zostały wytłuszczone

w zakładce Szkolenia.

Nab├│r do drugiej edycji Studenckich Grant├│w Badawczych 2018

Rozpoczynamy drug─ů edycj─Ö Studenckich Grant├│w Badawczych. Naszym celem jest
wsparcie studentów Uniwersytetu Łódzkiego w realizacji ich pierwszych projektów
naukowych. Poprzednia edycja zako┼äczy┼éa si─Ö sukcesem: przyznali┼Ťmy 89 grant├│w
sfinansowanych na kwotę 274 570,67 zł.

Zapraszamy wszystkich, kt├│rzy planuj─ů rozwin─ů─ç wiedz─Ö i umiej─Ötno┼Ťci zdobyte na
studiach, pragn─ů podzieli─ç si─Ö pomys┼éem na wdro┼╝enie unikalnych projekt├│w
badawczych oraz chc─ů postawi─ç sw├│j pierwszy krok w przysz┼éej karierze naukowej.