Studenckie Granty Badawcze.

Recruitment for the third edition of Student Research Grants 2019!

The third edition of Student Research Grants has started. We support students of the University of Lodz in the realization of unique research projects. In the previous edition of the competition 81 grants were awarded for a total amount of PLN 269 957, 45.

Everyone interested in an implementation of independent research projects, who would like to share ideas and scientific interests is invited to participate in the October and November training.

Nab├│r do trzeciej edycji Studenckich Grant├│w Badawczych 2019!

Rozpoczynamy kolejn─ů ÔÇô trzeci─ů ju┼╝ ÔÇô edycj─Ö Studenckich Grant├│w Badawczych. Wspieramy student├│w Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego w realizacji unikalnych projekt├│w o charakterze badawczym. W poprzedniej edycji konkursu przyznano 81 grant├│w na ┼é─ůczn─ů kwot─Ö 269 957, 45 z┼é z┼é.

Wszystkich zainteresowanych mo┼╝liwo┼Ťci─ů realizacji samodzielnych projekt├│w badawczych, pragn─ůcych podzieli─ç si─Ö swoimi pomys┼éami i zainteresowaniami naukowymi zapraszamy do udzia┼éu w pa┼║dziernikowych i listopadowych szkoleniach. Terminy szkole┼ä zosta┼éy podane w zak┼éadce Szkolenia.

Wyniki II edycji Studenckich Grant├│w Badawczych

Zako┼äczona zosta┼éa analiza wniosk├│w zg┼éoszonych w II edycji Studenckich Grant├│w Badawczych. Na podstawie oceny og├│lnej, stanowi─ůcej sum─Ö ocen recenzent├│w, aktywno┼Ťci naukowych i opinii opiekun├│w, Komisja konkursu wy┼éoni┼éa 81 wniosk├│w rekomendowanych do finansowania na ┼é─ůczn─ů kwot─Ö 269 957, 45 z┼é.

Zdecydowano, ┼╝e finansowanie otrzymaj─ů wnioski, kt├│re uzyska┼éy nie mniej ni┼╝ 76 punkt├│w oceny og├│lnej.

Komisja postanowi┼éa, w zwi─ůzku z op├│┼║nionym terminem og┼éoszenia wynik├│w tegorocznej edycji konkursu, wyd┼éu┼╝y─ç harmonogram sk┼éadania sprawozda┼ä i rozliczania projekt├│w grantowych. Przyj─Öto nast─Öpuj─ůcy terminarz:

• Wszystkie ┼Ťrodki przyznane w ramach II edycji konkursu powinny by─ç wydane do 31 grudnia 2018 r.
  • Istnieje mo┼╝liwo┼Ť─ç przed┼éu┼╝enia wydatkowania ┼Ťrodk├│w do 28 lutego 2019 r. Grantobiorca mo┼╝e uzyska─ç wyd┼éu┼╝ony termin po otrzymaniu pozytywnej zgody od Przewodnicz─ůcego Komisji SGB ÔÇô Rektora Tomasza Cie┼Ťlaka. Studenci planuj─ůcy przed┼éu┼╝enie terminu bada┼ä proszeni s─ů o z┼éo┼╝enie Przewodnicz─ůcemu stosownego podania z uzasadnieniem w terminie do 15 grudnia 2018 r.
  • Po uzyskaniu ww. przed┼éu┼╝enia wszystkie ┼Ťrodki musz─ů by─ç wydane w terminie do 28 lutego 2019 r, za┼Ť sprawozdania powinny by─ç z┼éo┼╝one nie p├│┼║niej ni┼╝ do 22 marca 2019 r.

Wszystkim Wnioskodawcom, kt├│rzy otrzymali finansowanie, gratulujemy!

Przedłużenie terminu rozstrzygnięcia konkursu

W zwi─ůzku z trwaj─ůcym procesem recenzji wniosk├│w, kt├│re sp┼éyn─Ö┼éy w tegorocznej edycji Studenckich Grant├│w Badawczych, przed┼éu┼╝ony zosta┼é termin rozstrzygni─Öcia konkursu. Wyniki edycji zostan─ů podane do wiadomo┼Ťci uczestnik├│w 12 czerwca br.

Brak mo┼╝liwo┼Ťci zapisywania si─Ö na szkolenia przez USOS

W zwi─ůzku z przeprowadzanymi pracami modernizacyjnymi na platformie USOS od godziny 12:00 08.02. (czwartek) do ko┼äca 11.02. (niedziela) nie b─Öd─ů dzia┼éa─ç nast─Öpuj─ůce systemy:

- USOS,

- USOSweb,

- strona rejestracji ┼╝etonowych.

Zaplanowane w tym okresie szkolenia b─Öd─ů odbywa┼éy si─Ö bez zmian.

Odwołane szkolenie 31.01.2018!

Przepraszamy za zmian─Ö. W przypadku wyst─ůpienia problem├│w z zapisem na inny termin szkolenia

prosimy o kontakt mailowy na adres studenckiegranty2018@uni.lodz.pl

Zmiana terminów szkoleń!

Uczestnik├│w Studenckich Grant├│w Badawczych informujemy,

┼╝e wszystkie wtorkowe szkolenia zosta┼éy przesuni─Öte na ┼Ťrody.

Godziny nie uległy zmianie. Nowe terminy zostały wytłuszczone

w zakładce Szkolenia.

Nab├│r do drugiej edycji Studenckich Grant├│w Badawczych 2018

Rozpoczynamy drug─ů edycj─Ö Studenckich Grant├│w Badawczych. Naszym celem jest
wsparcie studentów Uniwersytetu Łódzkiego w realizacji ich pierwszych projektów
naukowych. Poprzednia edycja zako┼äczy┼éa si─Ö sukcesem: przyznali┼Ťmy 89 grant├│w
sfinansowanych na kwotę 274 570,67 zł.

Zapraszamy wszystkich, kt├│rzy planuj─ů rozwin─ů─ç wiedz─Ö i umiej─Ötno┼Ťci zdobyte na
studiach, pragn─ů podzieli─ç si─Ö pomys┼éem na wdro┼╝enie unikalnych projekt├│w
badawczych oraz chc─ů postawi─ç sw├│j pierwszy krok w przysz┼éej karierze naukowej.