Studia doktoranckie - kontakt

Powr├│t


Osoby w dziekanatach wydzia┼é├│w zajmuj─ůce si─Ö studiami doktoranckimi:


Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Inga Grzelak: (42) 635-47-47, ingap@biol.uni.lodz.pl


Wydział Chemii

Agnieszka Łaska-Jesionowska: (42) 635-57-44, agnieszka@chemia.uni.lodz.pl


Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Aleksandra Sulwi┼äska - Kura┼Ť: (42) 635-53-55, aleksandra.sulwinskakuras@uni.lodz.pl


Wydział Filologiczny

Renata Chyła: (42) 665-52-15, rchyla@uni.lodz.pl


Wydział Filozoficzno-Historyczny

Studia doktoranckie nauk humanistycznych:

Grażyna Stasińska: (42) 635 43 51, filhistfin@uni.lodz.pl

Interdyscyplinarne humanistyczne studia doktoranckie:

Bo┼╝ena Pichola: (42) 635 43 51, bpichola@uni.lodz.pl


Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej

Anna Widerska: (42) 635-56-26, anna.widerska@wfis.uni.lodz.pl


Wydział Matematyki i Informatyki

Monika Tomaszewska

Tel. 42 635 5945.

Mail: monika.tomaszewska@math.uni.lodz.pl


Wydział Nauk Geograficznych

Angelika Bierut - Mordylak: (42) 665-59-12, angelika@geo.uni.lodz.pl


Wydział Nauk o Wychowaniu

Magdalena Zalasa: (42) 665 57 34, magdalena.zalasa@uni.lodz.pl


Wydział Prawa i Administracji

Sylwia Sp─Ötany: (42) 635 46 20, sspetany@wpia.uni.lodz.pl


Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

Bo┼╝ena Walicka: (42) 635 42 65, bozenasz@uni.lodz.pl


Wydzia┼é Zarz─ůdzania

Małgorzata Krysiak: (42) 635 62 42, mkrysiak@uni.lodz.pl



Administracja Centralna Uniwersytetu Łódzkiego:


Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów

ul. Lumumby 1

Sprawy doktorant├│w, kt├│rymi zajmuje si─Ö ta jednostka:

  • stypendium rektora dla najlepszych doktorant├│w,
  • stypendium socjalne,
  • stypendium dla os├│b niepe┼énosprawnych,
  • zapomogi,
  • akademiki.

Doktoranci z poszczeg├│lnych wydzia┼é├│w kontaktuj─ů si─Ö z oddelegowanymi do obs┼éugi tych wydzia┼é├│w osobami, kt├│re dost─Öpne s─ů na stronie COS.


Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów sekcja: Sprawy Doktorantów
Rektorat UŁ, ul. Narutowicza 68; pokój 213

Sprawy doktorant├│w, kt├│rymi zajmuje si─Ö ta jednostka:

  • pozosta┼ée sprawy zwi─ůzane ze studiami doktoranckimi w tym stypendium doktoranckie i dotacja projako┼Ťciowa.

Anna Bartczak: (42) 665 54 28, anna.bartczak@uni.lodz.pl
Łukasz Kamiński: (42) 665 54 28, lukasz.kaminski@uni.lodz.pl


Uczelniana Rada Samorz─ůdu Doktorant├│w

http://doktoranci.uni.lodz.pl