Studia doktoranckie - kontakt

Powr贸t


Osoby w dziekanatach wydzia艂贸w zajmuj膮ce si臋 studiami doktoranckimi:


Wydzia艂 Biologii i Ochrony 艢rodowiska

Inga Grzelak: (42) 635-47-47, ingap@biol.uni.lodz.pl


Wydzia艂 Chemii

Agnieszka 艁aska-Jesionowska: (42) 635-57-44, agnieszka@chemia.uni.lodz.pl


Wydzia艂 Ekonomiczno-Socjologiczny

Aleksandra Sulwi艅ska - Kura艣: (42) 635-53-55, aleksandra.sulwinskakuras@uni.lodz.pl


Wydzia艂 Filologiczny

Renata Chy艂a: (42) 665-52-15, rchyla@uni.lodz.pl


Wydzia艂 Filozoficzno-Historyczny

Studia doktoranckie nauk humanistycznych:

Gra偶yna Stasi艅ska: (42) 635 43 51, filhistfin@uni.lodz.pl

Interdyscyplinarne humanistyczne studia doktoranckie:

Bo偶ena Pichola: (42) 635 43 51, bpichola@uni.lodz.pl


Wydzia艂 Fizyki i Informatyki Stosowanej

Anna Widerska: (42) 635-56-26, anna.widerska@wfis.uni.lodz.pl


Wydzia艂 Matematyki i Informatyki

Monika Tomaszewska

Tel. 42 635 5945.

Mail: monika.tomaszewska@math.uni.lodz.pl


Wydzia艂 Nauk Geograficznych

Angelika Bierut - Mordylak: (42) 665-59-12, angelika@geo.uni.lodz.pl


Wydzia艂 Nauk o Wychowaniu

Magdalena Zalasa: (42) 665 57 34, magdalena.zalasa@uni.lodz.pl


Wydzia艂 Prawa i Administracji

Sylwia Sp臋tany: (42) 635 46 20, sspetany@wpia.uni.lodz.pl


Wydzia艂 Studi贸w Mi臋dzynarodowych i Politologicznych

Bo偶ena Walicka: (42) 635 42 65, bozenasz@uni.lodz.pl


Wydzia艂 Zarz膮dzania

Ma艂gorzata Krysiak: (42) 635 62 42, mkrysiak@uni.lodz.pl



Administracja Centralna Uniwersytetu 艁贸dzkiego:


Centrum Obs艂ugi Student贸w i Doktorant贸w

ul. Lumumby 1

Sprawy doktorant贸w, kt贸rymi zajmuje si臋 ta jednostka:

  • stypendium rektora dla najlepszych doktorant贸w,
  • stypendium socjalne,
  • stypendium dla os贸b niepe艂nosprawnych,
  • zapomogi,
  • akademiki.

Doktoranci z poszczeg贸lnych wydzia艂贸w kontaktuj膮 si臋 z oddelegowanymi do obs艂ugi tych wydzia艂贸w osobami, kt贸re dost臋pne s膮 na stronie COS.


Centrum Obs艂ugi Student贸w i Doktorant贸w sekcja: Sprawy Doktorant贸w
Rektorat U艁, ul. Narutowicza 68; pok贸j 213

Sprawy doktorant贸w, kt贸rymi zajmuje si臋 ta jednostka:

  • pozosta艂e sprawy zwi膮zane ze studiami doktoranckimi w tym stypendium doktoranckie i dotacja projako艣ciowa.

Anna Bartczak: (42) 665 54 28, anna.bartczak@uni.lodz.pl
艁ukasz Kami艅ski: (42) 665 54 28, lukasz.kaminski@uni.lodz.pl


Uczelniana Rada Samorz膮du Doktorant贸w

http://doktoranci.uni.lodz.pl