Aktualnie:

Studia podyplomowe na UŁ

Wtorek, 28 Maja 2013

Wydział Zarządzania


Podyplomowe studia:

Menadżer sportu

Tematyka:

Celem studiów jest przygotowanie absolwentów do pełnienia ról menadżerskich w organizacjach sportowych,
nabycie przez słuchaczy wiedzy w zakresie zarządzania instytucjami sportowymi oraz obiektami rekreacyjnymi, rozwijanie umiejętności identyfikacji i rozwiązywania problemów związanych z zarządzaniem instytucjami sportowymi; budowania i rozwijania zespołów, uświadomienie potrzeby stałego rozwoju w zakresie zarządzania. Studia pozwolą na zdobycie przez absolwentów umiejętności w zakresie zarządzania klubami sportowymi, obiektami rekreacyjnymi, marketingu sportowego oraz pracy w instytucjach, stowarzyszeniach i klubach sportowych.

Kandydaci:

Osoby, które swoją dzialalność zawodową związali (lub maja teki zamiar) z szeroko rozumianym sportem, jako kadra kierownicza i pracownicy klubów sportowych, trenerzy, instruktorzy, nauczyciele wychowania fizycznego, pracownicy związków i federacji sportowych, pracownicy sportowych departmaentów administacjipublcznej, organizatorzy imprez sportowych, osoby zajmujące się turystyką sportową i rekreacją, promocją zdrowia i edukacją sportową, działacze i wolontariusze instytucji sportowych oraz osoby zainteresowane problematyką zarządzania w sporcie i poszerzeniem wiedzy z tego zakresu.

Czas trwania:

235 godz.

Ilość miejsc:

min. 22 max 32 osoby

Koszty uczestnictwa:

3500 zł

Kierownik studiów:

Joanna Cewińska

Osoba/y kontaktowa:

Dane w trakcie aktualizacji

Dane teleadresowe:

Adres: Matejki 22/26, 90-237 Łódź
Telefon: (48 42) 635-62-94 ....0 602 777 082
Fax: (48 42) 635-53-79
Email: jcewinska@uni.lodz.pl 
WWW: http://zarzadzanie.uni.lodz.pl/kzzl/KZZL/Podyplomowestudiummenedzersportu/tabid/809/Default.aspx 

Inne informacje:

Wymagane dokumenty:
- podanie o przyjecie na studia
- kwestionariusz osobowy
- odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych (I lub II stopnia) lub poświadczoną kserokopię tych dokumentów
- dowód wpłaty opłaty za studia
- 2 zdjęcia
- skierowanie z zakładu pracy, jeżeli będzie finansował koszty studiów.

Do 15 września czekamy na dokumenty!


Studium będzie prowadzone wspólnie przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.



Brokreinformacji

LogopediaMedialna


 

bezpłatne szkolenia

bezpłatne szkolenia



Centrum Upowszechniania Informacji

Edukacja Regiony Regionalizacja

Akademickie Centrum Językowe

Alliance Francaise

Studia podyplomowe



english language centre

kierunekUnikatowy

Kierunki Zamawiane Wydział Matematyki i Informatyki

Międzynarodowe studia stacjonarne