Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach Błyskawicznych

Godzina rozpocz─Öcia:

ul. Kopcińskiego 8/12

90-033 Łódź

Koncentracja, umiej─Ötno┼Ť─ç analizy sytuacji i szybko┼Ť─ç reakcji ÔÇô to cechy mistrza w szachach b┼éyskawicznych, kt├│ry zostanie wy┼éoniony podczas najbli┼╝szych Akademickich Mistrzostw Wojew├│dztwa ┼ü├│dzkiego w Szachach B┼éyskawicznych.

szachy

Fundacja im. Akiby Rubinsteina, AZS ┼ü├│d┼║, Prawnicze Ko┼éo Szachowe i ┼ü├│dzki Zwi─ůzek Szachowy serdecznie zapraszaj─ů student├│w i pracownik├│w uczelni na Wydzia┼é Prawa i Administracji, 10 czerwca 2017 roku od godziny 11:00.

Dla najlepszych przewidziane s─ů medale i nagrody rzeczowe. Zwyci─Özcy, puchar wr─Öczy Prezes ┼ü├│dzkiego Zwi─ůzku Szachowego.

Zg┼éoszenia przyjmowane s─ů drog─ů mailow─ů, na adres szachywpia@gmail.com do dnia zawod├│w. W zg┼éoszeniu nale┼╝y poda─ç imi─Ö, nazwisko, dat─Ö urodzenia, reprezentowan─ů uczelni─Ö i kategori─Ö szachow─ů oraz ranking ELO (je┼╝eli dana osoba je posiada, nie jest to wymagane).