Dyskusje Miejskie na Wydziale Zarz─ůdzania

Godzina rozpocz─Öcia:

Matejki 22/26

Łódź

Interdyscyplinarne Centrum Studi├│w Miejskich oraz Wydzia┼é Zarz─ůdzania U┼ü zapraszaj─ů na otwarte seminarium z cyklu "Dyskusje miejskie" pt.: "Organizacja spo┼éeczno┼Ťci lokalnych ÔÇô wymiar prawny, spo┼éeczny i ekonomiczny", Wydzia┼é Zarz─ůdzania U┼ü, sala 31, 06 czerwca 2017 r., godz. 12:00-15:00.

Celem seminarium jest podj─Öcie dyskusji na temat r├│┼╝nych aspekt├│w powo┼éywania i funkcjonowania zorganizowanych form aktywno┼Ťci lokalnych spo┼éeczno┼Ťci. Dyskusja b─Ödzie dotyczy┼éa mechanizm├│w wyboru przedstawicieli spo┼éecze┼ästwa oraz ich organizowania. Wa┼╝nymi aspektami rozwa┼╝a┼ä b─Ödzie spos├│b finansowania demokracji lokalnej, zakres kompetencji utworzonych organizacji oraz formy partycypacji w procesach zarz─ůdzania i rozwoju jednostek samorz─ůdu terytorialnego.

W dyskusji udzia┼é wezm─ů:

ÔÇó Jan Bocian, Krzysztof K┼éusek - ┼ü├│dzka Szko┼éa Rewitalizacji

ÔÇó Grzegorz Justy┼äski - Biuro ds. Partycypacji Spo┼éecznej UM┼ü

ÔÇó Tomasz Kacprzak ÔÇô Przewodnicz─ůcy Rady Miejskiej w ┼üodzi

ÔÇó El┼╝bieta Kr├│likowska ÔÇôKi┼äska ÔÇô Urz─ůd Marsza┼ékowski Wojew├│dztwa ┼ü├│dzkiego

ÔÇó Prof. dr hab. Tadeusz Markowski ÔÇô Wydzia┼é Zarz─ůdzania U┼ü, Interdyscyplinarne Centrum Studi├│w Miejskich

ÔÇó Dr hab. Anna Rakowska ÔÇô Trela ÔÇô Wydzia┼é Prawa i Administracji U┼ü

ÔÇó Prof. dr hab. Pawe┼é Starosta - Katedra Socjologii Wsi i Miasta U┼ü

ÔÇó Dr Kamil ┼Ümiechowski - Instytut Historii U┼ü, Interdyscyplinarne Centrum Studi├│w Miejskich

ÔÇó Dr Magdalena Wi┼Ťniewska ÔÇô Katedra Zarz─ůdzania Miastem i Regionem U┼ü

ÔÇó Hubert Zaj─ůc - Biuro ds. Partycypacji Spo┼éecznej UM┼ü