Dzień EKSOCU i grillowanie na WPiA

Godzina rozpocz─Öcia:

ul. POW 3/5

90-255 Łódź

12 maja (czwartek) w godz. 11:00-16:00 zapraszamy na ÔÇ×Dzie┼ä EKSOCUÔÇŁ na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 3/5.

W programie m.in. wielki mecz koszyk├│wki mi─Ödzy studentami i pracownikami Wydzia┼éu Ekonomiczno-Socjologicznego rozgrywany na boisku przy Szkole Podstawowej z Oddzia┼éami Integracyjnymi nr 111 a tak┼╝e grill, Ring Bokser, Xbox Fifa 2016, Eliminator meltdown, bramka celno┼Ťciowa, Twister, Mega Jenga, Golf, ┼Ťcianka wspinaczkowa, Serso, Kubb oraz inne atrakcje.

W tym samym dniu 12 maja (czwartek) o godz. 10:00 Samorz─ůd Student├│w Wydzia┼éu Prawa i Administracji zaprasza wszystkich student├│w na imprez─Ö ÔÇ×Grillowanie na odstresowanieÔÇŁ przy fontannie pod WPiA przy ul. Kopci┼äskiego 8/12. W czasie wydarzenia b─Ödzie mo┼╝na zje┼Ť─ç pyszne kie┼ébaski z grilla, zagra─ç w gr─Ö kryminalistyczn─ů sprawdzaj─ůc─ů spostrzegawczo┼Ť─ç i umiej─Ötno┼Ť─ç rozwi─ůzywania zagadek, wzi─ů─ç udzia┼é w biegu z jajkiem czy w przeci─ůganiu liny oraz odpocz─ů─ç w mi┼éym towarzystwie przed zbli┼╝aj─ůc─ů si─Ö sesj─ů.

Serdecznie zapraszamy!