Dzień porad dla cudzoziemców

Godzina rozpocz─Öcia:

Pomorska 171/173

90-236 Łódź

2 listopada (sobota) na parterze Wydzia┼éu Filologicznego wszyscy zagraniczni studenci b─Öd─ů mogli skorzysta─ç z porad urz─Ödnik├│w z ┼ü├│dzkiego Urz─Ödu Wojew├│dzkiego. Od godz. 8.00 do 16.00 wszyscy zainteresowani zaczerpn─ů informacji na temat legalno┼Ťci i pobytu w Polsce.

Zagraniczni studenci mog─ů przynie┼Ť─ç swoje dokumenty w celu weryfikacji, czy spe┼éniaj─ů one wymogi do otrzymania karty. Dodatkowo przedstawiciele urz─Ödu wska┼╝─ů, jak wype┼éni─ç wniosek i rozwiej─ů w─ůtpliwo┼Ťci dotycz─ůce pobytu w Polsce na sta┼ée.

Pracownicy Wydzia┼éu Spraw Obywatelskich i Cudzoziemc├│w ┼ü├│dzkiego Urz─Ödu Wojew├│dzkiego w ┼üodzi pomog─ů i odpowiedz─ů na pytania np.:

- Co zrobić, gdy kończy Ci się wiza?

- Jak wnioskowa─ç o kart─Ö pobytu?

- Jaki jest następny krok po złożeniu wniosku o kartę?

Podobna inicjatywa mia┼éa miejsce w ubieg┼éym roku na Wydziale Zarz─ůdzania U┼ü ÔÇô zgromadzi┼éa ponad 200 naszych student├│w z zagranicy.