Dzie┼ä Studenta Wydzia┼éu Zarz─ůdzania

Godzina rozpocz─Öcia:

Matejki 22/26

Łódź

W planach przewidziano m.in.: darmowe smako┼éyki z grilla i wat─Ö cukrow─ů, konkursy sprawno┼Ťciowe na przygotowanych wcze┼Ťniej urz─ůdzeniach, ┼Ťwietn─ů muzyk─Ö i dobry nastr├│j.

Warto r├│wnie┼╝ wzi─ů─ç udzia┼é w specjalnie przygotowanej na t─Ö okazj─Ö ÔÇ×Escape GameÔÇŁ ÔÇô wydzia┼éowej grze opartej na poszukiwaniu na Wydziale Zarz─ůdzania zaginionego kuriera. Gra ma na celu pokaza─ç nieznane miejsca wydzia┼éu oraz pobudzi─ç kreatywno┼Ť─ç student├│w. Prowadzona b─Ödzie na czas oraz punktowana.

Aby wzi─ů─ç udzia┼é w ÔÇ×Escape GameÔÇŁ wystarczy zebra─ç 2-4 osobow─ů grup─Ö i wype┼éni─ç formularz zg┼éoszeniowy dost─Öpny na stronie:http://goo.gl/forms/q7XrbCZUISyf4lIh1

Przy starcie uczestnicy otrzymuj─ů ÔÇ×zestaw startowyÔÇŁ i wskaz├│wk─Ö, ka┼╝da grupa rozpoczyna gr─Ö w innym czasie. Aby odnale┼║─ç zaginionego kuriera nale┼╝y przej┼Ť─ç ca┼é─ů gr─Ö tak, aby odgadn─ů─ç i odszyfrowa─ç kolejne jej odcinki w poszczeg├│lnych punktach.

Serdecznie zapraszamy!