D┼║wi─Ök, s┼éowo, obraz. Festiwal tw├│rczo┼Ťci studenckiej

Aktualno┼Ť─ç

PI─äTEK

MAJA / 2016

Godzina rozpocz─Öcia:

Pomorska 171/173

90-236 Łódź

Festiwal b─Ödzie mia┼é charakter konkursu, w ramach kt├│rego studenci zaprezentuj─ů swoj─ů tw├│rczo┼Ť─ç, a publiczno┼Ť─ç oraz eksperci nagrodz─ů najlepsze prace. Pomys┼é festiwalu zrodzi┼é si─Ö z ch─Öci zaprezentowania prac, kt├│re powstawa┼éy w czasie zaj─Ö─ç praktycznych. Jego celem jest pokazanie, ┼╝e studiowanie dziennikarstwa i komunikacji spo┼éecznej to nie tylko teoria, ale i mn├│stwo warsztatowych zaj─Ö─ç praktycznych.

Zg┼éoszone wcze┼Ťniej prace studenckie zostan─ů ocenione w czterech kategoriach: reporta┼╝, s┼éuchowisko, wariacje d┼║wi─Ökowe oraz obraz. W czasie prezentacji festiwalowych zostan─ů przedstawione najciekawsze fragmenty studenckich projekt├│w, z kt├│rych wy┼éonieni zostan─ů zwyci─Özcy.

O godz. 10:10 ekspertem w kategorii ÔÇ×FilmÔÇŁ b─Ödzie redaktor Wojciech Barczak (Telewizja Polska).

O godz. 11:30 ekspertem w kategorii ÔÇ×FotografiaÔÇŁ b─Ödzie S┼éawomir Brzanek (Prezes ┼ü├│dzkiego Towarzystwa Fotograficznego).

O godz. 12:20 w kategorii ÔÇ×S┼éuchowiskoÔÇŁ prace ocenia─ç b─Öd─ů Bartosz Szpak i Adam Chyli┼äski, re┼╝yserzy i scenarzy┼Ťci s┼éuchowiska ÔÇ×Kim jest Max Winckler?ÔÇŁ.

O godz. 14:15 w kategorii ÔÇ×Reporta┼╝ RadiowyÔÇŁ ocenia─ç reporta┼╝e b─Ödzie redaktor Roma Leszczy┼äska (III Program Polskiego Radia). Roma Leszczy┼äska b─Ödzie r├│wnie┼╝ ekspertem w kategorii ÔÇ×Wariacja D┼║wi─ÖkowaÔÇŁ o godz. 16: 35.

Wst─Öp wolny dla wszystkich zainteresowanych.