Gala Absolwenta WZ UŁ już w sobotę

LISTOPADA / 2018

Godzina rozpocz─Öcia:

11:00

Specjali┼Ťci od marketingu, rachunkowo┼Ťci i spraw kadrowych, ksi─Ögowi, logistycy, urz─Ödnicy, m┼éodzi mened┼╝erowie i przyszli w┼éa┼Ťciciele firm ÔÇô w sobot─Ö 24 listopada na Wydziale Zarz─ůdzania U┼ü podrzuc─ů birety i oficjalnie zako┼äcz─ů studia, aby ju┼╝ jako absolwenci rozwija─ç w┼éasne kariery.

Gala Absolwenta to coroczna uroczysto┼Ť─ç Wydzia┼éu Zarz─ůdzania U┼ü, kt├│rej celem jest wsp├│lne podsumowanie kilku lat nauki i czasu sp─Ödzonego na Wydziale. Specjalnie na ten dzie┼ä absolwenci studi├│w licencjackich i magisterskich za┼éo┼╝─ů togi i birety oraz odbior─ů dyplomy z r─ůk Dziekana Wydzia┼éu Zarz─ůdzania. W roku akademickim 2017/2018 prace dyplomowe obroni┼éo ponad 1400 os├│b.

Jak co roku, absolwenci, kt├│rzy przygotowali najlepsze prace magisterskie z zakresu Mi─Ödzynarodowej Rachunkowo┼Ťci i Sprawozdawczo┼Ťci Finansowej otrzymaj─ů Nagrod─Ö i Wyr├│┼╝nienie im. prof. Alicji Jarugowej, polskiej ambasadorki rachunkowo┼Ťci, kt├│ra rozs┼éawi┼éa Katedr─Ö Rachunkowo┼Ťci na ┼Ťwiecie. Nie zabraknie r├│wnie┼╝ nagrody finansowej od Klubu 500, a tak┼╝e od dzia┼éaj─ůcej przy Wydziale Zarz─ůdzania U┼ü Rady Mened┼╝er├│w Publicznych (RMP). Autorzy najlepszych prac licencjackich
i magisterskich, kt├│re zwyci─Ö┼╝y┼éy w konkursie organizowanym przez RMP otrzymaj─ů nagrody rzeczowe.

W trakcie roku akademickiego partnerzy Wydzia┼éu Zarz─ůdzania U┼ü nie tylko organizuj─ů spotkania, wyk┼éady czy punkty informacyjne, ale te┼╝ proponuj─ů studentom praktyki lub sta┼╝e. Natomiast podczas Gali Absolwenta chc─ů dodatkowo doceni─ç i uhonorowa─ç najlepszych ┼╝ak├│w. Dla absolwent├│w, kt├│rzy
w toku studi├│w uzyskali najlepsze wyniki lub napisali wyr├│┼╝niaj─ůce si─Ö prace dyplomowe, przewidziane s─ů liczne nagrody od partner├│w biznesowych oraz firm zrzeszonych w dzia┼éaj─ůcej od 2003 roku Radzie Biznesu.

Tradycyjnie ju┼╝ student├│w wyr├│┼╝ni─ů Santander Universidades, Dachser, PZU, Deloitte, PKO Bank Polski, DB Schenker, ┼ü├│dzka Kolej Aglomeracyjna, Infosys oraz absolwentka Wydzia┼éu Zarz─ůdzania U┼ü, Joanna Skrzydlewska. Santander Universidades, wr─Öczy nagrod─Ö finansow─ů za najlepsz─ů prac─Ö magistersk─ů, DB Schenker przyzna sta┼╝ za prac─Ö licencjack─ů oraz wysok─ů ┼Ťredni─ů, natomiast Skanska Property wr─Öczy nagrod─Ö rzeczow─ů autorowi pracy licencjackiej dotycz─ůcej bran┼╝y partnera. Z kolei PKO Bank Polski przyzna trzy p┼éatne sta┼╝e za prace licencjackie ÔÇô ich autorzy b─Öd─ů mogli zdoby─ç cenne do┼Ťwiadczenie zawodowe i pozna─ç prac─Ö banku od podszewki. Dla autora pracy dotycz─ůcej wp┼éywu u┼╝ywek na bezpiecze┼ästwo na drodze nagrod─Ö przygotowa┼éa Komenda Miejska Policji w ┼üodzi.

W tym roku po raz pierwszy do grona partner├│w do┼é─ůczy┼éy tak┼╝e firmy takie jak: Credit Agricole, Philips, EY i Decathlon, kt├│re przygotowa┼éy dla absolwent├│w nagrody rzeczowe i finansowe. Natomiast Port Lotniczy ┼ü├│d┼║ im. W┼éadys┼éawa Reymonta zafunduje bezpo┼Ťredni przelot z ┼üodzi do Monachium autorce pracy licencjackiej dotycz─ůcej tematyki port├│w lotniczych.

Tradycj─ů jest tak┼╝e wr─Öczenie WuZetek najlepszym wyk┼éadowcom oraz przem├│wienie przedstawiciela absolwent├│w. Na zako┼äczenie Gali Absolwenta powstanie fotografia pami─ůtkowa ukazuj─ůca moment podrzucania biret├│w.

Gala Absolwenta

24 listopada 2018 r., godz. 11:00

Aula im. prof. Jana Zieleniewskiego na Wydziale Zarz─ůdzania U┼ü

ul. J. Matejki 22/26