Gala Absolwentów Wydziału Filologicznego UŁ

Godzina rozpocz─Öcia:

Pomorska nr 171/173

90-236 Łódź

Ju┼╝ w najbli┼╝sz─ů sobot─Ö studenci Wydzia┼éu Filologicznego U┼ü, kt├│rzy w minionym roku akademickim obronili swoje prace magisterskie, spotkaj─ů si─Ö na Gali Absolwent├│w.

Pierwsza tego typu uroczysto┼Ť─ç zosta┼éa na Filologu zorganizowana niemal r├│wno rok temu. Pomys┼é na tyle spodoba┼é si─Ö w┼éadzom Wydzia┼éu i jego studentom, ┼╝e Gala na sta┼ée trafi┼éa do kalendarza filologicznych wydarze┼ä.

Podczas sobotniej uroczysto┼Ťci wszyscy zarejestrowani wcze┼Ťniej magistrzy otrzymaj─ů dyplomy uko┼äczenia studi├│w z r─ůk Dziekan Wydzia┼éu Filologicznego U┼ü prof. dr hab. Joanny Jab┼ékowskiej oraz prorektora U┼ü ds. studenckich dra hab. prof. nadzw. U┼ü Tomasza Cie┼Ťlaka. W trakcie Gali zostan─ů r├│wnie┼╝ wr─Öczone medale ÔÇ×Za chlubne studiaÔÇŁ. Tradycyjnie najbardziej oczekiwanym wydarzeniem dnia b─Ödzie jednak moment podrzucenia w g├│r─Ö biret├│w, kt├│rych wysoki lot ÔÇô jak m├│wi przes─ůd ÔÇô ma by─ç zwiastunem udanej kariery zawodowej.

Tegoroczna Gala Absolwentów Wydziału Filologicznego UŁ rozpocznie 9 grudnia o godz. 11:00 w auli A1 budynku przy ul. Pomorskiej 171/173.