Inauguracja - Centrum Innowacji Społecznych

Godzina rozpocz─Öcia:

Frańciszkańska 1/5

Łódź

Na Uniwersytecie ┼ü├│dzkim powsta┼éo Centrum Innowacji Spo┼éecznych. Ju┼╝ 9 stycznia w Pa┼éacu Biedermanna w ┼üodzi zostanie oficjalnie zainaugurowana jego dzia┼éalno┼Ť─ç. Nowa jednostka zajmowa─ç si─Ö b─Ödzie zar├│wno dzia┼éalno┼Ťci─ů badawcz─ů jak i projektami wdro┼╝eniowymi w szeroko rozumianym obszarze innowacyjno┼Ťci i w┼é─ůczenia spo┼éecznego.

W czasie inauguracji zaproszeni go┼Ťcie b─Öd─ů mieli okazj─Ö wys┼éucha─ç wyk┼éadu go┼Ťcia z Universitat Polit├Ęcnica de Val├Ęncia z Hiszpanii, kt├│ry podzieli si─Ö swoimi do┼Ťwiadczeniami w obszarze w┼é─ůczenia spo┼éecznego os├│b niepe┼énosprawnych. Dodatkowo cz┼éonkowie centrum zaprezentuj─ů rezultaty mi─Ödzynarodowego projektu Open Mind po┼Ťwi─Öconego przedsi─Öbiorczo┼Ťci spo┼éecznej os├│b wchodz─ůcych na rynek pracy w tym g┼é├│wnie kobiet. Ca┼éo┼Ť─ç wydarzenia b─Ödzie okazj─ů do spotkania os├│b, kt├│re aktywnie dzia┼éaj─ů na rzecz innowacji spo┼éecznych w ┼üodzi.

Osoby zainteresowane udzia┼éem proszone s─ů o zg┼éoszenie do 4.01 na adres rudnicka@uni.lodz.pl.

Agenda spotkania