J─Özykowe Targi Pracy

Godzina rozpocz─Öcia:

Pomorska 171/173

90-236 Łódź

J─Özykowe Targi Pracy to spotkanie student├│w i absolwent├│w Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego z firmami poszukuj─ůcymi kandydat├│w do pracy ze znajomo┼Ťci─ů j─Özyk├│w obcych. Jest to nowa inicjatywa Biura Karier, kt├│ra jest odpowiedzi─ů na rosn─ůce zainteresowanie osobami pos┼éuguj─ůcymi si─Ö biegle j─Özykami obcymi. Targi odb─Öd─ů si─Ö na Wydziale Filologicznym U┼ü 1 marca br.

W za┼éo┼╝eniu J─Özykowe Targi Pracy maj─ů u┼éatwi─ç kontakt pracodawc├│w ze studentami i absolwentami filologii j─Özyk├│w obcych oraz innymi osobami dla kt├│rych porozumiewanie si─Ö w innymi (ni┼╝ polski) j─Özyku nie stanowi du┼╝ej trudno┼Ťci. Na Uniwersytecie ┼ü├│dzkim studiuje aktualnie ok. 31 500 student├│w, w tym ok. 4 300 na Wydziale Filologicznym. Ponadto w roku akademickim 2017/2018 na U┼ü studiuje blisko 2500 student├│w zagranicznych z 95 kraj├│w.W pierwszej edycji J─Özykowych Targ├│w Pracy wezm─ů udzia┼é firmy i organizacje z r├│┼╝nych bran┼╝, oferuj─ůce r├│┼╝nego rodzaju stanowiska pracy i praktyk. Oferty zaprezentuj─ů m.in. Accenture, CERI, Clariant, Fujitsu, Nordea, Philips czy UPS.

W specjalnej ÔÇ×Strefie doradztwaÔÇŁ profesjonalni doradcy zawodowi Biura Karier b─Öd─ů oferowa─ç pomoc w zakresie sporz─ůdzenia dokument├│w aplikacyjnych oraz przygotowania si─Ö do rozmowy kwalifikacyjnej.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier Uniwersytetu Łódzkiego.

Wsp├│┼épraca: Wydzia┼é Filologiczny U┼ü, Biuro Wsp├│┼épracy z Zagranic─ů U┼ü, Miasto ┼ü├│d┼║

Wi─Öcej informacji na stronie www.burokarier.uni.lodz.pl