Juwenalia 2017

MAJA / 2017

Godzina rozpocz臋cia:

00:00

Mamy nadziej臋, 偶e zarezerwowali艣cie w kalendarzach daty 19 鈥 20 maja i razem poka偶emy jak potrafi bawi膰 si臋 studencka bra膰 Uniwersytetu 艁贸dzkiego. Zanim jednak dotrzemy do wielkiego fina艂u, w ci膮gu najbli偶szych kilku dni czeka nas wiele emocjonuj膮cych atrakcji.

Zaczynamy ju偶 dzi艣, 12 maja, oficjalnym klubowym beforem. W Lordi's, Foo Foo i Abracadabra da Club czeka Was niezapomniana impreza oraz specjalna niespodzianka wieczoru. Mi臋dzy 14 a 18 maja bawimy si臋 na sportowo podczas zawod贸w i turniej贸w nie tylko tradycyjnych dyscyplin, ale r贸wnie偶 e-rozgrywek.

Pi膮tek otwieramy pochodem Juwenaliowym razem z Rektorami Uniwersytetu 艁贸dzkiego oraz Uniwersytetu Medycznego a tak偶e zaproszonymi go艣膰mi. Wieczorem, zar贸wno w pi膮tek i sobot臋, imprez臋 nakr臋c膮: Lipali, Quebonafide, Illusion, Power Play, Miuosh, Jamal, Gooral i After Party.

Program Juwenali贸w, a tak偶e zapisy na turnieje znajdziecie pod linkiem. Zapraszamy te偶 na profil na Facebooku.

Juwenalia U艁 i UMEDu 2017 鈥 nie mo偶e Was zabrakn膮膰!