Konferencja ÔÇ×Konsument na rynku kolejowych przewoz├│w pasa┼╝erskichÔÇŁ

Aktualno┼Ť─ç

MAJA / 2016

Godzina rozpocz─Öcia:

Kopcińskiego 8/12

Łódź

Konferencja zosta┼éa zorganizowana przez Katedr─Ö Europejskiego Prawa Gospodarczego, Katedr─Ö Prawa Gospodarczego Publicznego oraz Naukowe Ko┼éo Prawa Energetycznego i Innych Sektor├│w Infrastrukturalnych dzia┼éaj─ůce na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu ┼ü├│dzkiego, Polsk─ů Fundacj─ů Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum, Urz─ůd Marsza┼ékowski Wojew├│dztwa ┼ü├│dzkiego przy wsp├│┼épracy z Urz─Ödem Transportu Kolejowego.

W programie konferencji znajd─ů si─Ö m.in. panele dyskusyjne po┼Ťwi─Öcone roli pa┼ästwa i Unii Europejskiej w oddzia┼éywaniu na funkcjonowanie rynku kolejowych przewoz├│w pasa┼╝erskich, integracji transportu kolejowego z innymi ┼Ťrodkami transportu i znaczeniu infrastruktury kolejowej dla funkcjonowania rynku kolejowych przewoz├│w pasa┼╝erskich czy ochrony praw konsument├│w w sektorze transportu kolejowego.

Szczegółowy program konferencji: