Nab├│r na kursy j─Özyka angielskiego w ramach programu POWER

PA┼╣DZIERNIKA / 2018

Godzina rozpocz─Öcia:

15:00

Zapraszamy nauczycieli akademickich zatrudnionych w U┼ü oraz kadry kierownicze i administracyjne U┼ü do udzia┼éu w darmowych kursach z j─Özyka angielskiego (4 godz. tygodniowo) realizowanych w roku akad. 2018/2019 w ramach projektu Doskona┼éo┼Ť─ç naukowa kluczem do doskona┼éo┼Ťci kszta┼écenia, finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozw├│j.

Zaj─Öcia realizowane b─Öd─ů w wymiarze 4 godz. tygodniowo (2 x 2 godz. lekcyjne) przez dwa semestry w bie┼╝─ůcym roku akademickim (2018/2019):

• od godzin porannych do popo┼éudniowych dla nauczycieli akademickich,
  • od 13.30 lub 15.00 dla kadry kierowniczej i administracyjnej.

Kursy b─Öd─ů realizowane na czterech poziomach:

A1 ÔÇô Beginner (pocz─ůtkuj─ůcy)

A2 ÔÇô Pre-Intermediate (pocz─ůtkuj─ůcy)
B1 ÔÇô Intermediate (┼Ťredniozaawansowany)
B2 ÔÇô Upper-Intermediate (┼Ťredniozaawansowany)

Kursy odbywa─ç si─Ö b─Öd─ů na Wydziale Nauk o Wychowaniu (dla nauczycieli akademickich) i Wydziale Filologicznym (dla kadry kierowniczej i administracyjnej).

Zapisy dla wszystkich ch─Ötnych na zaj─Öcia (zar├│wno nauczycieli, jak i kadry kierowniczej/administracyjnej) odbywaj─ů si─Ö elektronicznie na platformie Wydzia┼éu Nauk o Wychowaniu EduKamp: https://edukamp.uni.lodz.pl/ od 10.10 do 19.10.2018 r.

Nale┼╝y zarejestrowa─ç si─Ö i wybra─ç:

• Grup─Ö uczestnik├│w: nauczyciele akademiccy albo kadry kierownicze i administracyjne.
  • Zadeklarowany przez siebie poziom kursu (A1, A2, A3, A4).

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona ÔÇö decyduje kolejno┼Ť─ç zapis├│w!

W zwi─ůzku z realizacj─ů zaj─Ö─ç w ramach projektu Doskona┼éo┼Ť─ç naukowa kluczem do doskona┼éo┼Ťci kszta┼écenia, finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozw├│j konieczne b─Ödzie podpisanie umowy z Uczelni─ů oraz wype┼énienie dokument├│w zwi─ůzanych z udzia┼éem w projekcie.

Dodatkowych informacji udziela dr Agnieszka Wierzbicka: agnieszka.wierzbicka@uni.lodz.pl